Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ilyenkor mit kene csináljak?

Ilyenkor mit kene csináljak?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt mentem be Pestre és mielőtt HÉV-re szálltam volna zenét hallgattam a hév állomáson el raktam a taskamba a fülest, utána nem is nyitottam meg a mai napig mert a barátommal jöttem haza és nem hallgattam zenét. Viszont holnap utazunk el és kene nekem a fulesem🙁de sehol se találom és a lokátor azt mutatja hogy utoljára a hév állomáson volt tegnap előtt

Ilyenkor ha valaki elviszi és fel nyitja azt mutatja nekem a lokátor? vagy lehet nem is elhagytam hanem itthon van valahol vagy ilyenkor hogy lehet megkeresni?



2021. aug. 11. 10:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Arra már keresztet vehetsz.
2021. aug. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Venni egy újat
2021. aug. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én körülnézés után, ha sehol nem lenne meg akkor vagy vennék egy újat, de ha ez nem opció, akkor talán keress otthon vagy vegyél egy vezetékes fülest, az azért olcsóbb és hátha meg lesz valahol. Ha nem, akkor venni kell sajnos. Esetleg ha nem akarsz még új Airpodsot venni, de mindenképp vezeték nélküli fülest szeretnél nézegess más márkáknál vezeték nélkülit hátha lehet olcsóbban kapni valami jót.
2021. aug. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szóval akkor ez már teljesen veszett ügy☹️
2021. aug. 11. 11:23
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az már nem lesz meg. Egyszer én is elhagytam a bluetooth fülesemet. A nyakamban volt és a kabáttal együtt véletlenül levertem, de nem vettem észre. A pub-ban aztán átültünk máshova, a kabátot vittem, a füles gondolom a szék alá eshetett. Egy órával később, mikor észre vettem, már nem volt meg, tehát azt rögtön eltette valaki, ott a pubban. HÉV megállóban 2 perc múlva azt már elvitte valaki.
2021. aug. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ohh😩
2021. aug. 11. 11:56
 7/7 anonim ***** válasza:
56%
azt kell tenned hogy elmész és veszel egy újat
2021. aug. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!