Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Készülékbiztosítás, nem...

Készülékbiztosítás, nem szolgáltatónál vásárolt készülékre. Mik a lehetőségek?

Figyelt kérdés
Vásároltam egy Samsung Galaxy S21 Ultra 5G készüléket(nem szolgáltatónál). A kérdésem az lenne, milyen lehetőségek vannak készülékbiztosításra? Havi vagy negyedéves fizetéssel. Egyedül a Simple biztosítása amit találtam, de érdekelne más is, illetve tapasztalatok.

2021. aug. 11. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahol vásároltad ott nem ajánlottak hozzá?
2021. aug. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Bármelyik biztosítónál lehet kötni vagyontárgyra biztit.

Ha van a lakásra, házta biztosítás akár ki is lehet terjeszteni a teoefonra is.

2021. aug. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Az a gáz, hogy az ilyen telefonbiztosítás csak a vásárlással együtt köthető ,nincs olyan, hogy másnap, vagy később visszamész. Telekomnál, és korábban az Euronics-ban nekem ezt mondták.
2021. aug. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A Simple biztosítását lehet utólag is kötni, használt mobilra, ha pár napon belül nem jön más opció, akkor marad az.

Egyébként neten vettem, így ajánlani nem ajánlottak semmit.

2021. aug. 12. 00:10
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Boltban csak ott vásárláskor tudnak kötni ilyet, de léteznek smart biztosítások, rá kell kérdezni, Groupama-nál van ilyen, Union-t nem ajánlom, de van még sok más biztosító is, csak így külön nem biztos hogy megéri kötni.
2021. aug. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Simplenél kötöttem végül. Itt használt telefonra is lehet, amit a megfelelő módon bizonyítani kell, hogy sértetlen. 10.000 forint negyedévente.
2022. ápr. 21. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!