Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone SE 2020 vagy iPhone XR...

IPhone SE 2020 vagy iPhone XR vagy iPhone X?

Figyelt kérdés
Ezeket a telefonokat néztem ki használtan, a hiphone.hu oldaláról, és nem tudok választani. Egy iPhone 6s-ről váltok. Kamera elég fontos nekem, és az üzemidő is valamilyen szinten. Minimum 2-3 évre tervezek és olyan telefont akarok választani a fentiek közül ami még ennyi idő után is kapnak szoftverfrissítést.

2021. aug. 15. 01:42
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
Én az SE 2020-at választanám, második helyen áll az XR és utolsó az X
2021. aug. 15. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
29%
Nekem XR van és a fentiek közül most is ezt venném. Egy évvel újabb, mint az X, de az SE-vel ellentétben új design, ami rengeteg előnyt tartogat. A FaceID tapasztalatom szerint 1000x jobb, mint a TouchID (előtte azzal szerelt telefonom volt). Az aksija kellően nagy, újonnan kb. 8 óra képernyőidőt bír. Az enyém 86%-os, ma 5 óra 15 perc képernyőidő után (összesen 8 óra után, de ebből nagyrészt autóban ültem, ahol max fényerőn üzemelt és még forró is volt, ráadásul végig mobilneten voltam) 20%-on tettem fel töltőre. Ideális körülmények között (wi-fi, szobahőmérséklet, nem extrém nagy fények) 7,5 óra körül bírt volna még így is.
2021. aug. 15. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%

[link]

Én XR-t vennék

De nagyon nehéz döntés.... Nagyon együtt van a 3 telefon.

Az X-et már nem forgalmazzák, nem lehet újonnan kapni. A másik kettőt igen.

2021. aug. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%
Sorban: Xr, SE, X.
2021. aug. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!