Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ilyenkor mit lehetne csinálni?...

Ilyenkor mit lehetne csinálni? Csomó mindent próbáltam amivel hátha sikerülne.de nem működnek. Ha valaki tud segíteni, hogy hogy lehetne kiszedni a csavarokat. Vagy tud adni tippeket. Az bátran kommentelhet :)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy IPhone 6 Plus-om amit szerelésre adott a haverom. Kijelző cserére. Csak egy a gond bárhogy is próbálom nem tudom az alsó két csavart kicsavarni. Csak forog benne a csavar amikor csavarhuzoval probálom kicsavarni.



#szerelés #iPhone 6 Plus #Alsó csavarok
2021. aug. 15. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Pillanatragasztóval.
2021. aug. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Első válaszoló azt már probáltam. Nem segített :(
2021. aug. 16. 12:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Fogóval nem tudod kihúzni?
2021. aug. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Második Kommentelő:

Nem hiszem. Mert csavarhuzóval csak azt látom, hogy a csavar csak forog. Amikor csavarjuk ki. Nem tudom, hogy hozzá lehetne férni fogóval.

2021. aug. 16. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!