Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonon youtuben, hogyan...

Telefonon youtuben, hogyan lehet az automatikus fordítást beállítani?

Figyelt kérdés
Pontosabban egy Iphone 7 vagy egy xiaomi redmi note 8 készüléken. Mivel, hogy eléggé lusta ember vagyok és videót nézni általában telefonon fekve szerettek. Nem igaz, hogy ezt a fontos funkciót hagyják ki pont a telefonokból. Tudom, hogy nagyjából egy google fordító szintjén van. De akkor is sokkal jobban tudnám értelmezni a dolgokat. A másik meg az, hogy alapból megszeretnék tanulni Angolul. Mivel egyrészt megyek majd ki Angliába. Másrészt érettségizek belőle jövőre. Mármint a mostani évfolyamban végzem el a gimit. Es ezen kivul is megakarom tanulni minél előbb ezt a nyelvet. Mivel rengeteget fejleszhettem ezzel a tudásomat. Mivel, hogy legtöbb videó es hasonlo más hasznos dolgok Angol nyelvűek. Legalábbis Angol nyelven mindenről van info. És tényleg szánalmas, hogy a telókat is ilyen rosszra csinálják meg. Bezzeg Hollandiában, Skandináv szigeteken, Finnországban és a kőrnyéken. A tv, internet Angol nyelvű. És csak a felirat van a saját nyelvükön azért, hogy megtanuljon mindenki legalább Angolul. Nálunk bezzeg nem ez megy. Mert érted az esetleg még oké, hogy olyan országokban amiknek szintén elterjedtebb a nyelve. Mint pl Franciaország, Oroszország, Németország, Spanyolország, Portugália nem nagyon beszélik az Angolt. Bár Orosz és Franciában is egyre többen. Szerintem átlagban többen mint itt. Viszont a Magyar nyelv egyátalán nem elterjedt. Csak mi beszéljük. Meg esetleg még azok a szomszédjaink akik a határjainkhoz kb 100km laknak. No de megis miert mi vagyok azok akik még ezt sem tudnak. A szomszéd országokban is tudnak már Angolul. Telefonra ha nem is más de legalább böngésző van e? Ami fordít automatikusan?

2021. aug. 17. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Be lehet állítani
2021. aug. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na de melyik bongeszon es hol?
2021. aug. 17. 17:59
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hallás után akarsz megtanulni angolul?
2021. aug. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!