Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a Telekomnál mobilnetem...

Ha a Telekomnál mobilnetem van , és a messenger “díjmentes” akkor a messenger hívás is?

Figyelt kérdés
Elnézest ha rosszul fogalmaztam , de szerintem érthető

2021. aug. 20. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolom, hogy igen.
2021. aug. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem igen, de ez nem biztos!

Mindenesetre nézd meg, hogy egy hívás után fogyott-e a netedből valamennyi, de elvileg nem kellene!

2021. aug. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%

Az alkalmazás használata díjmentes.

Azaz amikor használod az alkalmazást, akkor az alkalmazás által generát adaforgalom nem számít bele a keretbe. Mindegy hogyan teszed, hívással, üzengetéssel, fájlküldéssel, stb.

2021. aug. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kizárólag kép- és szöveges tartalom esetében díjmentes.


Fontos!

A díjmentes adatforgalom nem foglalja magában a beágyazott video- és hangfájlok lejátszását és letöltését, az alkalmazáson belül bonyolított telefonálást és videotelefonálást, az alkalmazások letöltését és frissítését, a harmadik felek által biztosított alkalmazáson kívüli tartalmakra és funkciókra (pl. regisztráció, alkalmazás-letöltés, frissítés, beágyazott videó stb.) felhasznált adatmennyiséget. A zenei streaming alkalmazásokban lehetnek olyan hang alapú (pl. egyes podcast-ben elérhető) tartalmak, melyek lejátszása csökkentheti a díjcsomagban rendelkezésre álló adatmennyiséget.

A díjmentes adatforgalom a BlackBerry APN használata esetén technikai okok miatt nem érhető el.

2021. aug. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak a képek és szöveges tartalmak díjmentesek. Az más kérdés, hogy honnan tudja a tartalom típusás, ha a kapcsolat titkosított. Az ok, hogy a külső beágyazott tartalmak beleszámítanak, mert más szerver felé mennek, de amik szerveren belül vannak, ott honnan tudja, hogy egy gigapixel felbontású képet, vagy videót töltök le?
2021. aug. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!