Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2007-ben megjelent iPhone...

2007-ben megjelent iPhone 1 (iPhone 2g néven szereplő) telefont keresek.Mára már elavult, nincs piacon.Ha esetleg valakinek van, vagy egy imserősnek,kérlek jelezzétek, esetleg tudnátok kiindulópontot adni, hol keressek?

Figyelt kérdés

#telefon #Apple #iPhone #IOS #Első iphone
2021. aug. 20. 19:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]

igen, jól látod, van ott 1 misiért is!

2021. aug. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ha nem titok, minek az neked?

Semmire nem használható az a készülék, a telefonálást leszámítva gyakorlatilag!

Még App Store sincs benne!

Vagy csak gyűjtő vagy?

2021. aug. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Igen,mondhatjuk,hogy gyűjtő vagyok…

Az első érintőképernyős telefon,2007-ben jelent meg,egy technikai adatokról szóló videót szeretnék készíteni róla,összehasonlítani a mostani ios operációs rendszerrel,illetve a dizájn,hogy egy 3,5 hüvelykes telefont birtokol az ember,a mai 6.7 helyett :)

2021. aug. 20. 20:42
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az iPhone 3GS volt az első 2009-ben és a mai napig megvan és még működik is. iOS 6.akármennyi van rajta, még a régi dizájnos!

Ha 3 vagy 3gs-t tudsz szeretzni az is jó lehet, majdnem ugyanolyan a 2-3-3gs.

Ha csak egy videó erejéig kell akkor kérj kölcsön egyet. Keresd meg Handrást!


2007-ben nekem egy E-ten Glofiish X500+ volt, úgyhogy volt azért akkoriban más érintőképetnyős telefon is!

2021. aug. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ja, igen, volt más érintőképernyős telefon is (Legalább is 2008-ban), mert akkor voltam elsős, és az egyik nevelőtanáromnak olyan volt, erre pontosan emlékszem!

Hogy pontosan miféle volt, azt már nem tudom, de az tuti, hogy nem voltak rajta gombok, és nem az a szétnyithatós volt, amely annyira el volt akkor terjedve!

2021. aug. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló! :)

(20:59, 21:06)

Gondoltam iPhone 3g-re, sőt iPhone 4s-re is, hogy egy kis videóban összehasonlítom a jelenlegiekkel, újabbakkal.

Processzor, akkumulátor, kamera és egyéb fontos jellemzők kiemelésével.

Viszont ezt a videót kizárólag a

2g-nek tervezem, az első érintőképernyős telefonnak, amivel az Apple ajándékozott meg minket 2007-ben, majd ezt követően az ios után ismertük meg az android

operációs rendszert, 2008-ban.

Megszeretném várni mellé az iPhone 13-at, vagyis a 2021-es kiadást, ugyanis még nem tudni, milyen néven lesz jelen.

Gigantikus háttértárra számíthatunk, és, amit ,ha nem is használunk ki, azért az 1 terabyte az 1 terabyte!

Hú, de jól hangzik! :)

Ha nagyon vissza szeretnénk menni az időbe, akkor az első fényképezős telefon a Samsung SCH-V200 volt, mely 2000. június végén még csak Dél-Koreában jelent meg erősen limitált példányszámban, a nemzetközi piacra pedig megközelítőleg 20 éve,

na de nem untatlak benneteket tovább történelem tudásommal,

ha a kommentemet végig olvastad, nagyon türelmes ember vagy! :)

2021. aug. 20. 22:28
 7/12 A kérdező kommentje:

21:06

Igazad van, volt már picivel előbb félig érintőképernyős telefon, de az félig gombos volt, akárcsak az E-ten Glofiish X500. :)

2021. aug. 20. 22:33
 8/12 anonim ***** válasza:

"félig gombos volt, akárcsak az E-ten Glofiish X500."

nana! nem volt azon annyira sok gomb!!

ennyi erővel akkor az iPhone is gombos telefon lehetne...

2021. aug. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

A kettő össze sem hasonlítható.

A hívás kezdeményezéséhez és fogadásához gombot kellett használni, és minden egyéb fontosabb funkcióhoz.

Igazad van, hogy az iPhone-on is vannak gombok, de attól érintőképernyős, hogy kikapcsolni,hangerőt szabályozni gombok nélkül is lehetséges a “beállítás” menüpontban.

Illetve hívást kezdeményezni, fogadni.

A gombos telefonon meg ilyen opció nincs, de még a félig érintőképernyősöknél sem biztos :)

2021. aug. 20. 23:20
 10/12 anonim ***** válasza:

"na de nem untatlak benneteket tovább történelem tudásommal"

Ne is, inkább mélyítsd azt! Az első érintőképernyős telefon az IBM Simon volt, mintegy 15 évvel az iPhone előtt. Értem, hogy azt szeretnéd kihozni a videóból, hogy az Apple a király, de akkor ne az legyen a címe, hogy "az első érintőképernyős telefon", hanem az, hogy "Jobs Pityu farkának poszthumusz torokra vétele".

2021. aug. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!