Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Xiomi, és a Poco márkák...

A Xiomi, és a Poco márkák mennyire megbízhatóak?

Figyelt kérdés

Érdemes ilyen márkájú telefont venni? Tapasztalatokat is írt

hattók, főleg olyan, ahol már több éve szolgál egy ilyen telefon.



2021. aug. 22. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

Nekem kb másfél év után kezdett sz*rakodni a Xiaomi-m, de igazából ez annak tudható be, hogy sokat használom, és játszok rajta.

A Poco-ról sok jót hallottam, az X3 Pro-t tervezem megvenni, mert a processzorához képest nagyon jó árban van.

2021. aug. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%

Xiaomi Mi 9-em van már 2+ éve, akkor kb 3 hónaposan vettem használtan azthiszem valahol 120-130.000Ft-ba, azóta abszolút semmi bajom nincs vele.

Egyébként szeretem cserélgetni a mobiljaimat, de annyira nem érzem, hogy érne a csere, hogy passz.. Bár az is tény, hogy következőleg is egy csúcskategóriát szeretnék, de már a Xiaomi (A Poco az a Xiaomi alcége egyébként) is elég szépen megdrágult, így ez az indok is bennevan a pakliban.

De egyébként apumnak, anyumnak is Xiaomi van, mivel én vagyok az IT guru itthon, és tisztában vagyok vele, hogy ár-érték arányban közel verhetetlenek, főleg ha csak alsó-közép kategóriáról van szó.

2021. aug. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
87%

A 2 ugyan az.

Egyébként megbízható.

2021. aug. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!