Greatgames. Mi ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Apukám két hete kap sms-eket a Telenortól hogy egy bizonyos "CFM Games" hetente 1000 forintot von le. Utána néztem és ezt az oldalt találtam greatgames(pont)club. Rákattintottam és meglepetésemre már be volt jelentketve. Na most ezt sem én, sem apám nem értette. Rákattintottam a leiratkozásra, át dob egy .../unsubscribed oldalra és szerintem nem történik semmi. A Telenor nem tudja megszüntetni (beszéltünk velük), illetve már késő van és nem tudok az "ügyfélszolgálatukkal" beszélni. Mit lehet ilyenkor tenni? Járt már így valaki?



2021. aug. 26. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Valamit pedig faterka letöltött arra a telefonra és előfizetett valami szolgáltatásra.

milyen telefonról van szó?

2021. aug. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tölt le semmit, nem is tud szerintem :D LG Velvet
2021. aug. 27. 21:47
 3/8 anonim válasza:
Tegnam ugyan így jártam, de fogalmam nincs, hogy mi ez!?
2022. júl. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Szabó Zoltán válasza:
Sziasztok én ma kaptam ilyet.mit lehet tenni ez valami vírus?
2023. aug. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Szabó Zoltán válasza:

Meg kerestem az oldalt de úgy iratkozhatsz le ha belépsz de nem tudok belépni. hogy? mikor sose regisztráltam. Ez:

[link]

2023. aug. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Judy40 válasza:
Sziasztok, én is így jártam, a greatgames.club oldalon levő ügyfélszolgálat számát kell felhívni és le lehet mondani az előfizetést, telefonszámot fognak kérni.
2023. aug. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Üdv, mi is így jártunk, mire észrevettük már 3x 1000.- Ft-ot hozzáírt a számlánkhoz. Jelentettük a Yettelnél, de egy hete semmi válasz. Aztán felhívtam a Gretgames ügyfélszolgálatot (+3614554684) és lemondtam az "előfizetést", ami mi nem is rendeltünk meg. Azt mondta a hölgy, hogy akkor is aktiválható a szolgáltatás, ha hotspotként használod a telefont, és azon az eszközön, amelyik a te netedre kapcsolódik, megrendelik, a te számládra fogja terhelni. :-@
2023. aug. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Velem pont ma törtènt ez.

Felhìvtam az ügyfèlszolgalatot, akkor az ügyintèző törölte az előfizetest. Aztan a customer service-nek ìrtam e-mailt, amiben megìrtam, hogy mi törtènt, mi a telefonszàmom ès adjàk vissza 8 napon belül a pènzem, kûlönben a fogyasztóvedelemhez fordulok. 4 òràval azutan, hogy elloptàk a pènzem, màr vissza is kaptam. Yettelnèl van kartyàs telefonom.

Az ügyfèlszolgàlat e-mail cìme greatgames.hu@silverlines.info

2023. szept. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!