Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vannak ezek az üveg védőképern...

Vannak ezek az üveg védőképernyők okostelefonokhoz. SEhol nem látom írva, hogy az érintőképernyőt ez hogyan befolyásolja. Mit kell róla tudni?

Figyelt kérdés

pl:

[link]



2021. aug. 27. 14:56
 1/6 A kérdező kommentje:
meg azt se tudom, hogy ilyen üveg esetén a tokba belefér-e? Érdemes ezen kívül még ütésálló tokot venni hozzá?
2021. aug. 27. 14:58
 2/6 anonim ***** válasza:

"hogy az érintőképernyőt ez hogyan befolyásolja."

Nem törik össze, ha leejted. Vagyis az üvegfólia törik a kijelző helyett.

Egyébként sehogyan.


"meg azt se tudom, hogy ilyen üveg esetén a tokba belefér-e? Érdemes ezen kívül még ütésálló tokot venni hozzá?"

Tokfüggő. Ha benyúlós a széle, akkor a szélesebb üvegfóliát felnyomhatja a tok. Ha nem benyúlós, akkor nem kell aggódni.

Az ütésálló tokok legtöbbször benyúlósak. Elég egy sima tok.

2021. aug. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
úgy értettem, hogy az érintés pontosságát, érzékelését nem rontja? nem lehet vele pl. rosszabbul gépelni?
2021. aug. 27. 17:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Rendes fólia nem rontja. De még a 300 forintos kínai sem szokta, szóval ezzel nem lesz gond.
2021. aug. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de nem fóliáról beszélek, hanem üvegről!
2021. aug. 27. 21:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor azt írom, hogy rendes üvegfólia nem rontja, most jobb?
2021. aug. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!