Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új Domino SIM-et fel kell...

Új Domino SIM-et fel kell töltenem ahhoz, hogy hívásokat tudjak fogadni?

Figyelt kérdés

A korábbi havi díjas előfizetésemet megszüntettem, mert nem használtam ki, ezért tegnap kaptam egy új Domino SIM-et, viszont hívásokat nem tudok róla fogadni.


Fel kell-e töltenem?



2021. aug. 31. 08:35
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
minimum 2.000ft-al fel kell tölteni hogy tudj hívást indítani.
2021. aug. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Morzsi007 ***** válasza:
100%
1000 Ft a T-mobilos Domino sim kártya. Ez tartalmaz 1Gb netet meg 80 percet. Működőképes alapból, kellene tudnod fogadni hívásokat, még ha nincs rajt keret akkor is.
2021. aug. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Minden kártyát fel kell tölteni az első használatkor. Régen volt olyan, hogy ha telefont is veszel mellé, akkor egy része lebeszélhető, ma már nem látok ilyen ajánlatokat.
2021. aug. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Morzsi007 ***** válasza:

2 hónapja vettem 1000Ft-ért Domino kártyát, ahogy írtam volt rajta keret. Lehetett használni, hívás fogadás, indítás, mobilnet működött. Nem kellett feltölteni.

A Te esetedben nem vásároltad, hanem kaptad, ott lehet más a helyzet, de ha tudsz indítani hívást csak fogadni nem, akkor nem a kártyával lesz gond.

2021. aug. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

2000 forint volt az átíratás, azt hittem, abban van feltöltési díj is. :S


Na mindegy, feltöltetem. Köszi mindenkinek!

2021. aug. 31. 08:57
 6/6 A kérdező kommentje:
4-es, de én vettem személyesen a Telekomnál.
2021. aug. 31. 08:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!