Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone xr vélemények?

Iphone xr vélemények?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Úgy adódott hogy a régebbi telefonomat(samsung galaxy A20e)víz érte,és majdcsak teljesen használhatatlan.Ezért úgy gondoltam hogy lecserélem.És már régóta néztem magamnak egy iphone 8plus telefont,de arról a mérete miatt lemondtam.(nagyon zavaró volt a nagysága)és helyette az xr-re esett a választásom.Annyi pénzem meg így hirtelen nincs hogy újonnan vegyem meg.Mi a véleményetek erről a készülékről,megéri?Esetleg használtan is?Az ip8 alá meg nem akarok egyáltalán adni,mert sok rosszat hallottam róla,az xr-ről meg szinte csak jókat.



2021. szept. 2. 12:34
 1/2 anonim ***** válasza:

xr egy jól eltalát készülék volt. Minden szempontból.

Használtan az akkura kell figyelni, vagy ha már eléggé öregedett akkor megérheti használat előtt egy akku csere, de csak eredeti akkura, után gyártott hát az tud lutri lenne pláne egy nem topp szerviz nél. Nem tudni milyen is az ameddig nem teszik bele.

2021. szept. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ahogy nézem a hivatalos ára 220 ezer jelenleg

bőven ez is sok érte nem hogy anno mikor piacra dobták

akkor rendesen egy szar volt annyiért

érthető hogy 8 as széria alá nem akarsz menni de én már az a szériát is hanyagolnám

ha jó áron találsz egy jó állapotút akkor miért is ne

xr t mikor kézbe fogtam engem a súlya lepett meg, persze nekem se 2020 van

2021. szept. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!