Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont érdemesebb...

Melyik telefont érdemesebb megvenni? A Sony Ericsson K850i-t vagy a Sony Ericsson C510-et?

Figyelt kérdés
2010. aug. 30. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Csak azért ne vedd meg a k850i-t, mert 5 megapixeles kamerája van. Már nagyon elavult szoftver fut rajta, és ha jól tudom mozgás érzékelő sincs benne.


De ha neked nagyon számít a kamera felbontása akkor nem szóltam :)


Én minden esetre c510-et vennék.

2010. aug. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nos az nem mind1 hogy milyen szoft van rajta?

Nekem például egy 4 éves K750i-m van R1N005-s szoftal. Gondolom az tudod mit jelent. (Elsőnek)

Szerintem inkább a K850i. Íme egy kis segítség:

[link]

2010. aug. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hát előző.:)) direkt isteníted a se k850i -t és az összehasonlításban jobb a c510.:))
2010. aug. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nos én azért ajánlom mivel volt egy c510-em és ezeket tapasztaltam:

-Kicsit szemcsés a fénykép.

-Hajlamos fagyásra.

Bár ezeket is:

-Nagyon szép telefon.

-Gyors rajta a net.

Igaz, hogy jobban tetszik a K850i, de egy dolgot mondj amiben jobb a C510. :) (A memórián kívül mert az tényleg kissebb.)Nem háborúskodás miatt mondom hanem azért, hogy a kérdező tények alapján dönthessen. (Bár az is igaz hogy a K850i-sem tökéletes.)

2010. aug. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ÉS a xenon vaku jobb mint a ledes fotó fény?
2010. aug. 31. 13:19
 6/9 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Számít a szoftver, mert pl a c510-en vannak flash menük, újabb lejátszó, újabb fájlkezelő stb. (elnézést ha k850i-n is vannak, azért nem ismerem annyira)


Kétség kívül csak a kamerában jobb a k850i, hozzá teszem nekem még a kezelhetősége sem tetszik, de meglehet szokni.

2010. aug. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1. vagyok, megint.

A többieknek: az hogy hajlamos fagyásra, hát ez az összes sony ericssonra elmondható. A szemcsés kép is lehet változó.


És igen a xenox vaku jobb, de a led-et használhatod sima lámpának is, de sötétben jobb a xenon.


De leegyszerűsítve, tedd fel magadnak a kérdést: Sokat akarsz fotózni?

2010. aug. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nos attól függ. Ha komoly fotókat csinálsz akkor lényegesen jobb. Van egy K800i-m és azon nagyon jó a xenon vaku. (Bár zseblámpa funkcióra ne számíts.)

Igazából ez a 2választásod van:

"Régi" fényképezőgép

Vagy új tuningmasina. (Mármint flashmenü meg amit írt az előző.)

2010. aug. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mostmár nem az előző.
2010. aug. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!