Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kiadnátok ennyi pénzt egy...

Kiadnátok ennyi pénzt egy telefonért?

Figyelt kérdés

Nos az a helyzet,hogy nem soká szalagavatóm lesz és a családtagoktol fogok kapni pénzt.

Úgy összesen maximum 200-250.000ft-ra számíthatok.

Jelenleg egy iphone 6-os telefonom van,amit leszeretnék váltani.

A telefon amit szeretnék egy iphone 12-es,viszont az ára elég magas,kb 230.000ft.

Eddig volt 2 apple készülékem amik igaz nem ez az árkategoria volt de nagyon meg voltam velük elégedve,tehát azért is hajlok inkább e felé.

Viszont majdnem ezt a kamera teljesitmenyt és oled kijelzőt stb,megkapom akár egy Samsung galaxy s20 FE-ben,ami “csak” 150.000ft...

Az apple az egyetlen cég amiben még nem csalódtam



2021. szept. 4. 10:06
 1/10 anonim válasza:
60%

Én inkább gyűjtögetnék még pénzt és befektetnék valamibe, eszembe nem jutna ennyi pénzt kiadni egy olyan dologra, aminek aztán napról - napra csökken az értéke.

27/N

2021. szept. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Pláne akkor, ha így kapod a pénzt. Mármint, ha van az embernek saját keresete, meg minden, akkor most persze, ha akar, tegyen félre ennyi pénzt egy telefonra. Viszont szerintem a te korodban, ha még nincs önálló kereseted, akkor szerintem ennyi pénzt, amit kapsz, lehetne hasznosabb dolgokra fordítani. Pláne, ha hasonló teljesítményt megkapnád 150 ezerért is. Mondjuk én már 150 ezret sem adnék ki.
2021. szept. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A telefont mindenképpen cserélném, de ennyit tuti nem adnék egy telefonért. Nekem egy IPhone 6s telefonom van, immár 5 éve. Tökéletes, de lassan én is cserélem.


Ha maradnál az Iphonnál, akkor egy xs, vagy egy xs max használtan jó választás lehet. 130-160 ezer között mozog az ára.


Ha váltanál androidra, akkor igen az S20FE jó választás. Csalódni nem fogsz abban sem.

2021. szept. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Kereset nélkül nem adnék ki ennyit érte. Nekem 12 mini-m van, de én már dolgozok pár éve.
2021. szept. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De nekem nem kell félre raknom semmire,azt elfelejtettem leírni.
2021. szept. 4. 15:04
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindig megéri félrerakni. De végülis tiéd a döntés.
2021. szept. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ez igaz
2021. szept. 5. 12:28
 8/10 anonim ***** válasza:
Biztosan nem, főleg jövedelem nélkül.
2021. szept. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha nem tanulod meg beosztani a pénzt nem fogod megérteni hogy ha be kell osztani. Nem is mennék bele mélyebben.


Hamarosan jön ki az iPhone13 széria az felkavarja egy kicsit az árakat.

Samsung 20FE jó készülék. Csak hát már 1 éves.

Ezzel számolni kellene.


Használt iPhone is jó ötlet.

Ha nincs jövedelmed nem költeném el a pénzt teljesen...

2021. szept. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Remélhetőleg lejjebb megy a 12 ára ha kijön a 13.


Az,hogy egy éves egy telefon engem nem zavar

2021. szept. 7. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!