Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehetőségem van venni egy...

Lehetőségem van venni egy makulátlan Samsung galaxyS10 telefont 85ezer ft-ért,vagy egy új Samsung A72 telefont 140 ez_ft. Csak telefonálásra és netezésre szeretném használni, fényképezés csak másodlagos dolog. Ki melyiket venné??

Figyelt kérdés
Érveket esetleg ellen érvekre lennék kíváncsi.

2021. szept. 4. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az s10 a kamerán kívül mindenben!!!!! jobb. Én tuti azt venném


[link]

2021. szept. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a céges telóm A72. Nem rossz, de a kamerájába elég sok kivetnivalót találok.

Az S10 garanciás, nem volt sose javítva? Mindene megvan? Adásvételit hajlandó írni akitől veszed?

Ha minden igen akkor oké. Ilyen telefont csak adásvételivel.

Jaaa és nem tudom. Még van ilyen képbeégős gyermekbetegsége az amoledeknek? ha igen jól nézd meg a kijelzőt.

2021. szept. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%

"Még van ilyen képbeégős gyermekbetegsége az amoledeknek?"

Bármilyen amoled be tud égni bizonyos idő után, de ez a panel minőségétől függ. Samsung esetén tapasztalatom szerint ettől nem kell tartani normál használat mellett.

2021. szept. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%
ha csak erre kell akkor az olcsóbbat
2021. szept. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!