Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Késő már, vagy ér még valamit?

Késő már, vagy ér még valamit?

Figyelt kérdés

Késő már, vagy ér még valamit, ha az enyhén berepedt telefonomra üvegfoliát rakok, hogy mondjuk legközelebb ne a telefon törjön megjobban?(Igen, tudom, hogy késő bánat, de remélem, hogy van értelme.)

Szervizeltetni nem akarom, egyrészt akkor azt hiszem, hogy gyáriba teszik vissza a telefont, másrészt kolis vagyok, nincsen pénzem. Vagyis van csak nem erre, ha csak nem muszáj. De az szívás lenne.


Igazából nem olyan a repedés, hogy szemet szúrjon,csak féltem, hogy a következő esés után felmondja a szolgálatot végleg. ×_×


Mondjuk arra is gondoltam, hogy esetleg még rosszabbat csinálnék vele, fogalmam sincs...

Segítsetek kérlek.



2021. szept. 5. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Leesett egy kőre, igaz?


Mondjuk annyit megér, hogy ne ejtsd le mégegyszer, de jobb nem lesz tőle, védeni viszont védi ezek után.

2021. szept. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz jobb, a repedés miatt nem is fog rendes rátapadni.
2021. szept. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát már sokat nem ér
2021. szept. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
UV ragasztós üvegfólia valamennyire kitölti a repedést, én megpróbálnám azt.
2021. szept. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Pontosan, leesett egy kőre.😔😂


Köszönöm a válaszokat, az UV ragasztósnak utánanézek.

2021. szept. 5. 15:05
 6/7 anonim ***** válasza:
40%
Én az enyémre pillanatragasztót raktam, és egész jól bírja, azóta 3 hónap telt el.
2021. szept. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
jézusom ne gányoljatok
2021. szept. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!