Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Amelyik Xiaomi okostelefon Mi...

Amelyik Xiaomi okostelefon Mi fiókkal van lezárva, és úgy árulja valaki, akkor az egyértelműen azt jelenti hogy lopott?

Figyelt kérdés
Van egy Xiaomi telefon egy online piactéren, amelyiket nem lehetséges resetelni, mert Mi fiókkal van lezárva. Tehát az azt jelenti, hogy az a telefon lopott?

2021. szept. 6. 07:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen jelenti azt, én is zártam már ki magam iCloudból. Csak azt legalább fel tudtam oldatni Applenél, Xiaominak meg nincs is hazai képviselete tudtommal, ahol foglalkoznának ezzel.
2021. szept. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
79%

Igen. Azt jelenti. Vagy nagyon hülye az előző gazdája, és egy jelszót is képes elfelejteni.


És az Apple sem oldja fel a telefont ha iCloud záras, kivéve ha papírokkal bizonyított, hogy a tiéd.

2021. szept. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!