Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol talalhato a telefon aljan...

Hol talalhato a telefon aljan az amit be kell fogni, hogy a vonal masik vegen kevesbe-vagy ne hallja mit mondok?

Figyelt kérdés
Gyakran van ugy hogy van mellettem valaki es neki akarok mondani egy mondatot ugy hogy akivel telefonalok, ne hallja, vagy kevesbe hallja. Csak nem tudom melyik lyukat kell ilyenkor befogni. Az alja igy nez ki: Van a bal felen egy lyuk, ahova a fulhallgatot dugom. Van kozepen egy ahova a toltot. Van egy nagyon pici a jobb felen, es van meg jobbra 5 lyuk egymas mellett, innen a zene meg a hang jon ki. Az emlitettek kozul melyik felelos azert hogy a vonal masik vegen engem halljon a beszelgetopartner?
2021. szept. 6. 08:57
 1/9 A kérdező kommentje:
Samsung galaxy A30
2021. szept. 6. 08:57
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Inkább tiltsd le a mikrofont addig. Hívás közben a képernyőn van egy ilyen ikon.
2021. szept. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A kerdesre nem tudod a valaszt esetleg?
2021. szept. 6. 09:06
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Van egy mikrofon némító gomb (Ez nem egyenlő a hívás tartásával), és azt ha megnyomod, akkor a másik fél nem fog hallani semmit abból, ami nálad zajlik egészen addig, amíg vissza nem kapcsolod a mikrofont.

2021. szept. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedre nincs válasz, mert a modern telefonokon több mikrofon van (legalább kettő) a zajszűrés éredekében. Van a telefon alján és tetején is. Tehát az a legjobb választásod amit írtam.
2021. szept. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Némítás.


Telefon alján és a tetején van egy kis pötty mindkettőt be kell fogni egyszerre, ez elég macera...

2021. szept. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Így van, több mikrofont macera lenne befogni, egyszerűbb, ami javasolnak fentebb.
2021. szept. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"a modern telefonokon több mikrofon van (legalább kettő) a zajszűrés éredekében. Van a telefon alján és tetején is."

Nem mindre igaz ez a kijelentés. Pl. az A50 csak egy mikrofonos.

De ebben kettő van:

[link]

2021. szept. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A50 is kétmikrofonos ;o)
2021. szept. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!