Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi telefonról vagy telefon...

Xiaomi telefonról vagy telefonra, miként lehet átmásolni adatokat (képek, videók, zenék) ha csak belső memóriája van nincs sd kártya lehetőség, USB-n pedig nem ismeri fel a telefont a PC?

Figyelt kérdés

Ha összedugom USB-n, nem történik semmi! :-( Ill. tölteni kezdi a telefon akkuját.

Bluetooth-on szintén nem látják egymást! :-(

(mennyivel egyszerűbb volt a régi sony telefonommal, azt szépen látta a pc és gond nélkül ment az adatátvitel oda-vissza)

Klassz ez a Xiaomi Mi 10T Pro 5G, de ezt nem tudtam megoldani.



2021. szept. 6. 18:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Legordited fentről a menüt es kivalasztod a file átvitel módot
2021. szept. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
MI költözést szedd le a play áruházból. Vagy bármilyen költöztető applikációt.
2021. szept. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Elsődolgom volt a legördíthető menüben keresni! Nincs ilyen benne! Pedig a menü szerkesztése résznél az összes lehetőséget hozzáadtam.

Olyan van: MI megosztás, ami két MI készülék között oszt meg, PC-hez nem jó, ahogy szintén nem jó ehhez a közeli megosztás funkció sem. Egyéb átviteli ikon, lehetőség nincs a legördülő menüben!

MIUI-verzió: 12.5.5.0(RJDEUXM)

Android verzió: 11 RKQ1.200826.002


Mi Átköltözés telefonról - telefonra megy. Nekem telefon - PC kapcsolatra lenne igényem!


Eddig kizárólag a Your Phone Companion - Link to Windows segítségével tudtam csatlakoztatni a telefont a számítógéphez. Sajnos a fotókat csak lebutítva másolja át a pc-re. Képeket csak egyesével lehet másolni, ill. vágólapra tenni és azokból is csak a legutóbbi 200 darabot. Tehát, evvel sem vagyok kisegítve! ☹

2021. szept. 7. 11:13
 4/9 anonim ***** válasza:
Még egy lehetőség, hogy engedélyezed az USB hibakeresést a készülékeden.
2021. szept. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A Fejlesztői beállításokban az usb alapértelmezett működését én át tudom állítani Csak töltésről Fájlátvitelre. Másik Xiaomi, de android 11. Hátha úgy jó lesz.

Bár amúgy nem használom. Wifin másolok rá, ha szükséges. Ftp szerver a telefonon, Ftp kliens a laptopon.

2021. szept. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Addig próbálgattam appokat, hogy egyik bevált: USB Driver for Android Devices


:-D

2021. szept. 7. 22:43
 7/9 A kérdező kommentje:

Időközben, már az említett USB Driver for Android Devices appal sem megy!!! :(


Ismét ott tartok, mint régen, semmilyen módon nem tudom összekötni a telefont a pc-vel, nem tudom átvinni a fájlokat!:(


Most lett elegem ebből a kínai sz.rból!

2021. szept. 20. 13:47
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem több éve van, ma kipróbáltam anyámeknal mert friss windowsuk van és nem ment.


Hazajöttem kipróbáltam egyik gépbe és nem ment. Pedig ez 1.5 hónapja ment.

Meg kísérletezek azért :)

2021. szept. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Harmadik gép itt is ment. Linux van rajta

Itt se megy már.


Akkor, feladom

2021. szept. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!