Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vibert csak a google playröl...

Vibert csak a google playröl tudom letölteni telefonra?

Figyelt kérdés
simán számitógépre nem tudom letölteni? és sd kártyára rátenném és feltelepiteném onnan. Nen szeretnék a google playre csatlakozni,mert állandóan lassitja a telefont a frissitésekel.
2021. szept. 7. 07:44
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Lehet, de nem ajánlom. A Googlet kikerülve a telefonodra is le lehet ha a tekefon böngészőbe beírod, hogy Viber apk, de nem ajánlom.
2021. szept. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Aztán miért? A google play egy rémálom a sok hülye baromságaival.Lassitja a telefont brutálisan..
2021. szept. 7. 08:24
 3/7 anonim ***** válasza:
66%

Szia!


Letöltheted a Viber telepítőcsomagját (APK) a Google Play nélkül is, egyszerűen csak írd be a Googleba (Vagy valamilyen másik keresőbe), hogy Viber APK.

2021. szept. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
igen
2021. szept. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kábé száz másik oldalról is lehet appokat letölteni, köztük a Vibert is. De azt nem értem, mire jó a pécés-SD kártyás zsonglőrködés, mikor ezekről a weboldalakról is simán le tudod tölteni egyből a telefonra.
2021. szept. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, ott van pl az Apkpure vagy Apk mirror, ezek megbízhatóak.
2021. szept. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nemtom
2021. szept. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!