Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tisztítsam meg a...

Hogyan tisztítsam meg a töltőcsatlakozót?

Figyelt kérdés
Néha nem veszi a töltést a telefon és arra tippelek hogy koszos a csatlakozója. Hogyan tudnám úgy megrisztítani hogy ne tegyek kárt benne? Fülpiszkáló, fogpiszkáló vagy egyéb ötletek?
2021. szept. 7. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én fogpiszkálóval óvatosan kipucoltam, figyelve hogy ne törjem vagy hajlítsam meg a nyelvet. Sűrített levegővel is belefújhatsz. Fémtárgyat ne dugj bele, zárlatot okozhat.
2021. szept. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sürített levegő. Pár 100, max 1000 Ft körül van.
2021. szept. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

NÉzegess videókat, mások hogy csinálják:

https://www.youtube.com/results?search_query=phone+charging+..

Fa fogpiszkálóval szoktam. Ha nem fér bele akkor tapétavágóval hegyezd meg még jobban.

Fémmel ne nyúlkálj bele.

Miután megkotrod a csatlakozót fogpiszkálóval fújkáld meg porpisztollyal, vagy vegyél egy körtepumpát amit a fényképészek szoktak használni, az is fúj eleget (persze jó nagyot vegyél) és még csak ki sem fogy sosem.

A billentyűzethez, stb.is lehet használni fújkálásra.

2021. szept. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!