Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom blokkolni azt,ha...

Hogyan tudom blokkolni azt,ha valaki a hívásait átirányította az én telefonomra? (azt,hogy megkérem h törölje nem opció)

Figyelt kérdés

2021. szept. 9. 09:12
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
ha bosszúból csinálta akkor mond meg neki hogy feljelented zaklatásért
2021. szept. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pontosítanék: ez munkahelyi telefon,nem zaklatás. :) Csak bosszant h a saját céges telójának a hívásait is felém irányítja
2021. szept. 9. 09:51
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Be kell neki lengetni, ha csak hívásra használja, de nem fogadja a hívásokat, akkor felesleges neki a céges telefon, vissza lesz tőle véve. :)
2021. szept. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz neki szólni, akkor vedd fel továbbra is a hívásait. Történet lezárva.
2021. szept. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szólj a főnöknek
2021. szept. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
Ha a céges telefonodról van szó, akkor ezt a cégen belül kell megoldanotok. Ha saját telefonszámod, akkor ügyfélként kérheted az ügyfélszolgálaton, hogy vegyék ki a számod az átirányításból.
2021. szept. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"ügyfélként kérheted az ügyfélszolgálaton, hogy vegyék ki a számod az átirányításból."

Még azt se tudják megoldani, ha te magad irányítottad át és nem más.

2021. okt. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!