Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha frissítem a WhatsAppot,...

Ha frissítem a WhatsAppot, vagy törlöm és újra letöltöm, megjegyzi a letiltott kontaktokat?

Figyelt kérdés
Nem működik a WhatsAppom, és gondoltam frissítem, viszont van pár letiltott személy, akik nincsenek elmentve a telefonkönyvbe. Tehát akkor most le kell őket előbb mentsem, majd miután frissítem újra tiltsam egyenként, vagy frissíthetem bátran mert úgy marad. Azt tudom, hogy amikor frissítem minden beszélgetés eltűnik, ezért kérdem, tehát felejt a WhatsApp ha frissítem?
2021. szept. 10. 12:32
 1/1 Lájsz ***** válasza:
Ha frissíted,megjegyzi. Ha törlöd de van másolatod az adatokról a play-ben,akkor is megjegyzi. Ha nincs másolat,nem jegyzi meg.
2021. okt. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!