Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A vízbe ejtettem a telim és a...

A vízbe ejtettem a telim és a koliba anyám régi telijét vittem, de rá egy fél napra megjavult a telim és félre raktam a szobába anyum telijét kulcsot még nem kaptunk így nem tudtam elzárni.. És éltünk a teli, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kajám is tűnt már el..iskolába meg féltem elvinni azt hittem a koliba nem lopnak.. Vagyis lehetséges hogy otthagytam de nem fűzök hozzá sok reményt hogy ott lesz és anyám ki fog nyírni...
2021. szept. 10. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk szólsz a nevelőtanároknak, erre vannak. Feljelentést is lehet tenni ismeretlen tettes ellen.
2021. szept. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy koleszban eltűnt dolog az eseteg 99%-ban sosem lesz meg, csak mondom. Tudom, mert én is kolis voltam.

Amikor félreraktad a telefont, akkor kellett volna a nevelőtanárnak adni, hogy őrizzék meg addig, amíg nem mész anyudnak visszaadni, ez igaz nagyobb összegű pénzre is.

Én nagyon szurkolok neked, hogy meglegyen, igaza van az első válaszolónak, good luck

2021. szept. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mindenképp beszélj a nevelőkkel, és hátha tudnak segíteni.

És természetesen tiltsd le a kártyát, ami a telefonban volt, pláne ha nincs PIN kóddal védve, és főleg ha számlás.

2021. szept. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
80%
Nem tudom mit fogyaszt a kérdező, de kemény anyag lehet!
2021. szept. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon életteli.
2021. szept. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem magyar szakos vagy ugye?
2021. szept. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Csörizz a rencsiknek, jelcsizd fel az ismitlen tettest a telcsi ellopcsijáért!
2021. szept. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!