Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnám a régi iPhone-t...

Hogyan tudnám a régi iPhone-t aktiválni SIM kártya nélkül?

Figyelt kérdés

A pontos helyzet az, hogy egyik ismerősöm odaadta az egyik régebbi iPhone-ját (ez a modell volt sokáig a kedvencem).Több SIM kártyám is van, de hiába teszem be, folyamatosan azt írja ki, hogy "próbálja újra" "helyezzen be SIM kártyát". Lehet, hogy ez hardware probléma lenne?

A YouTube-ot végig rágtam, de a 999 és a 112-es verzió nem működött :/ Próbáltam még Mac és Widnows-ról is de semmi... :/ Kártyákat illetően pedig próbáltam Telekom és Vodafone-os kártyát, a telefon magyar nyelvű dobozban volt, szóval nincs ötletem...


Előre is hálásan köszönöm a segítséget!



2021. szept. 10. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Le van tiltva a telefon?


2. A kártyád aktív-e ? Mert évente kell adategyeztetni a szolgáltatonál, de gondolom ez biztos nem.


3. A kártyaolvasó ment tönkre...

2021. szept. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amit 1# mond...esetleg halozatfüggő a telefon, és nem jó szolgáltató kártyáját használod.
2021. szept. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pontosan melyik iPhone?

Melyik iOS van rajta?

Volt jailbreakelve?

2021. szept. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"2. A kártyád aktív-e ? Mert évente kell adategyeztetni a szolgáltatonál, de gondolom ez biztos nem."

Ez nem lényeg, lejárt kártya is jó.

De ha függő a telefon akkor olyan kártya kell amilyen függő a telefon.

Kell még internetkapcsolat (lejárt kártya esetén wifi)


iTunes-al sem sikerült dróttal rákötve? hm... őgy mennie kellene még hibás sim olvasúval is. volt hibakód?

2021. szept. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Pontos modell: iPhone 4, 2012-es gyártmány ha jól láttam a Coconut Battery-ben.


Próbáltam Vodefone, T-Mobile, és 10 perce Telenor kártyával is (igaz, utóbbit nem tudtam még aktiválni mert a Telenor honlapján nem működik a regisztráció...) de ugyanaz jön elő. Megjelenik az üdvözlő szöveg, megadom az országot és a régiót, majd a wifi kódot, és itt jön a SIM kártyás probléma.


iOS-t illetően ha jól láttam 7 van rajta. (Amikor kikapcsolom akkor a háttér megjelenik)


Jailbreak-elve tudtommal nem volt, de ezt nem tudom biztosra.


Sajnos ötletem sincsen, hogy mit lehetne tenni :/

2021. szept. 11. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!