Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Messenger letöltése nélkül...

A Messenger letöltése nélkül is kijelzi az engedélykéréseket?

Figyelt kérdés
Irtam valakinek aki nincs facebookon az ismeroseim közt,es a messenger sincs telepitve neki a telefonjara.Ha asztali gepen belép a facebookba akkor kap ertesitest hogy irtam neki? Mivel nincs az ismeroslistamba igy valoszinu masik mappaba megy az uzenetem.

2021. szept. 11. 21:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Facebook nem jelzi az ilyen üzeneteket.
2021. szept. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
igen, jelezni fogja neki
2021. szept. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Jo lenne tudni biztosra.
2021. szept. 11. 22:17
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező én biztosra tudom, mivel amikor még elromlott a telóm, addig gépről nyomtam a facebookot és ott is rendesen kijelezte, sőt azt is, hogy mennyi engedélykérésem volt.
2021. szept. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Oke.Azert is kerdeztem mert nekem regebben nem jelezte gépen sem.volt olyan uzenetem az engedelykeres mappaba amit sok honappal ezelott irtak nekem.de remelem amit en irtam azt kijelzi.
2021. szept. 11. 22:29
 6/12 anonim ***** válasza:

Igen kijelzi neki, de te csak onnan fogod látni, hogy olvasta az üzenetedet, ha teli szürke pipa lesz ott a neki írt üzenetednél.

Ha még üres fehér pipa van az üzenetednél, akkor még nem olvasta el, amit írtál neki

2021. szept. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%

"Jo lenne tudni biztosra."

2-es vagyok, tapasztalatból mondom, hogy a webes felületen is jelzi az üzenetet. A legtöbb esetben nem a telefonomon pötyögök hanem számítógépen használom a facebookot. (korábban még nem volt dedikált messenger app, így a böngészős verziót használtam)

2021. szept. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Webes messengeren is van engedélykérések, ott ugyanúgy ott lesz neki. Viszont azt gondolom tudod, hogy így csak akkor fogod tudni, hogy tuti látta, ha reagál rá.
2021. szept. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem reagál rá amit írt neki, akkor is tud következtetni, hogy látta, amikor már beszürkült teli pipa van az üzenetnél, azaz kézbesített pipa.
2021. szept. 15. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Dehogy lehet. Írja is, hogy addig nem tudja meg az illető, amíg nem válaszol. A bugos pipákkal meg nem kell foglalkozni a sima csetben sem.
2021. szept. 15. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!