Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 11 hogy tudom kikapcsol...

IPhone 11 hogy tudom kikapcsolni az automatikus elforgatást ?

Figyelt kérdés

Azt hiszem nem leszek tartós iPhone felhasználó

Rengeteg dolga zavar


Ez hogy sehol nem találom beallitasokba az automatikus elforgatast teljesen kiidegel, ledőlök oldalamra fekszem olvasni vmit és elforog a képernyő…

Azt nem néztem meg mit kell bekapcsolni ahhoz hogy ha ellopjak meg tudjam találni.


Ki lehet tenni eszközöket egy gyors sávra vagy nem tudom hogy mondjam ( mobilnet wi-fifényerő és egyéb dolgok egy tálcán legyenek mint a huawei esetében ha lehúzod a képernyőt)?


Köszönöm ha segitetek.



2021. szept. 13. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"huawei esetében ha lehúzod a képernyőt"


Ugyanúgy, a jobb felső sarokból húzd le.

2021. szept. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehúzod a képernyőt és a wifi jel alatt.
2021. szept. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo, csak meg kell szoknod, de minden amit felsoroltal, beallithato es megoldhato :D

Ha jobb felul lehuzod a kepernyot, ott a wifi, mobilnet, lampa, stb lehetoseg is az elforgatas mellett, de a beallitasokban a vezerlokozpont menu alatt be tudod allitani, hogy mi jelenjen meg ott.

2021. szept. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én se tudtam átszokni, nekem is 11 volt de vissza jöttem androidra.

Ismerősök mondták, hogy nem úgy kell hozzá állni az iPhone-nak hogy miért nem úgy van meg miért nem ott van ez meg az mint az androidnál mert akkor nem fog menni, meg nekem a mérete is kicsinek tünt főleg azzal a széles kávával a szélén, én szeretem a tepsi telefonokat.

A promax már jobban bejönne, az meg nagyon drága.

2021. szept. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha megnyitod a Beállításokat (fogaskerekes ikon) akkor ha kicsit lejjebb húzod megjelenik felül a keresés mező. Ide begépelheted milyen beállítást keresel.

Illetve nézz körül a youtubeon. regeteg tutorial videó van fent.

2021. szept. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2021. szept. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2021. szept. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget.

Huzogattam én lefelé de pont nem a jobb felső sorokból…😆

Igen tudom hogy nem szabad úgy állni hogy nem hasonlít az androidhoz. Eddig csupán úgy tűnt nekem hogy az android egyszerűbb átláthatóbb stb

A beállítások keresőbe sajnos nem találtam ezt az elforgatast de a jobb felső sarokbol egyből.

2021. szept. 14. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!