Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a "jobb"márka a huawei...

Melyik a "jobb"márka a huawei a xiaomi vagy a samsung?FONTOS!!!

Figyelt kérdés
Melyik rendszerében/szoftverében van több bug vagy le fagyás?

2021. szept. 14. 17:16
A kérdező szavazást indított:
xiaomi
Samsung
huawei
22 szavazat
 1/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen ha válaszolsz vagy leírod a tapasztalatodat.További szép napot.
2021. szept. 14. 17:17
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig huaweiem és samsungom volt, nekem a huawei jobban bejött, több időt is bírt. De persze ez csak egy tapasztalat.
2021. szept. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Xiamo van par a barati korben, senki nincs vele megelégedve.

Samsungokat szerettem, volt is par, de konnyen törik, serulekeny kivulrol, ezert lemondtam rola, most Huaweiem vab, imadom, de ez meg androidos, az ujabbak meg nem, ezert nem biztos hogy vennek Huaweit..

2021. szept. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látom a Samsung győzött.De miben?

Aki a Samsungra szavazott, az arra voksolt hogy jobb márka mint a többi, vagy arra hogy több benne a bug, meg a fagyás? 🤔

Szerintem ez a kérdés el lett rontva.

2021. szept. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem egyértelmű, mire kéne szavazni.


Én a Huaweire szavaztam volna, nekem az vált be a legjobban, nagyon szerettem, logikus, letisztult és érthető felület volt az EMUI.

Sajnáltam is, hogy kilőtték a márkát, de sajnos nekem kell a GMS. Így váltottam P20 Pro-ról S10+-ra, amivel kezdetben volt egy kis melegedés gondom, de azóta ez elmúlt. Nincs vele bajom, szép telefon ez is és az One UI is csak megszokást igényelt.


Ami kicsit hiányzik, az az infraport. Nem létszükséglet (félévente kétszer-háromszor ha használtam), de néha jól jött.


Xiaomim is volt, de azon stock droid futott, azzal se volt baj. De (itt az oldalon elnézegetve) azért általában kibújik a szög a zsákból, hogy miért olcsóbb a Xiaomi a konkurenciánál.

2021. szept. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!