Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy mukodik ez a Media Marktnal?

Qkabuvar2000 kérdése:

Hogy mukodik ez a Media Marktnal?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni részletre egy telefont. Online szeretném ezt a dolgot elintézni és érdekelne, hogy oké, kiküldik a terméket, de mikortól kell fizetnem? A monatórium érvényes erre is? A kis videóban mindenről volt szó, csak erről nem.

2021. szept. 17. 04:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
2021. szept. 17. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Áruhitelre szerintem nem vonatkozik a moratórium, másrészt annak a lényege, hogy a kamatok miatt ne szenvedj,itt ez meg nem olyan mértékű főleg, ha 0%-os.
2021. szept. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Katona Dius ***** válasza:
A moratórium biztos, hogy nem vonatkozik rá. Fizetned a vásárlást követő hónaptól kell az áruhitelt. Megkötitek a szerződést pl. 10-én, akkor minden hónap 10ig el kell utalnod a részletet. Én az emagon rendeltem számítógép alkatrészeket a télen, a cofidis-el kötöttem áruvásárlási hitelt, ott legalábbis úgy volt, hogy a szerződés napja volt minden hónapban a fizetési határidő.
2021. szept. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A moratórium a bevezetésekor fennálló lakossági hitelszerződésekre vonatkozik. A bevezetés mapján felvettre, vagy az utána kötött szerződésekre nem.

Aki 2020 december 31-ig élt az első moratórium lehetőségével, csupán azokra vonatkozik a mostani második.

Tehát ha Pistike most akar részletre venni bármit is, nem kell aggódnia emiatt, ő garantáltan kimarad a szórásból.

2021. szept. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Moratórium tuti nem vonatkozik rá, ugyanis az csak azokra a hitelekre vonatkozik, amiket az egész moratórium kihirdetése ELŐTT kötöttek. Szép is lenne, ha az újakra is vonatkozna, kb. egyik bank sem adna semmire sem hitelt.


Amúgy meg fizetni általában a vásárlást követő hónaptól kell. Bár az online áruhitel igénylés nem mindig zökkenőmentes. Én kétszer próbáltam online áruhitelt kérni, egyszer a Cetelemnél, egyszer a Cofidisnél, mindkettő meghiúsult, mert balfácánok voltak az ügyintézők. Mindkét esetben inkább kifizettem egybe a terméket.

2021. szept. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!