Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Én olyan applikációt keresek...

Én olyan applikációt keresek androidos telefonra, amivel meg tudom osztani a barátaimmal a telefonomon lévő zenéket. Létezik ilyen app?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én olyan applikációt keresek androidos telefonra, amivel meg tudom osztani a barátaimmal a telefonomon lévő zenéket. Nem azt szeretném, hogy náluk szóljon a zene, hanem ők is lássák az én telefonomon lévő zenéket, amiket kiválasztva egy közös lejátszási listát tudnánk létrehozni. Az is fontos lenne, hogy az éppen futó zenéket csak én tudjam váltani, ők ne.így mindenki kiválaszthatná milyen zenét szeretne hallgatni, amit az app szépen sorban le is játszana.


Létezik ilyen app?



2021. szept. 17. 07:13
 1/7 anonim válasza:
100%
Spotify-on asszem van ilyen funkció
2021. szept. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A saját telefonomon lévő zenéket szeretném lejátszani. Olyan helyen leszünk, ahol nincs internet. Spotify-nál van offline lejátszás?
2021. szept. 17. 07:42
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Van
2021. szept. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
fájlkezelő
2021. szept. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A fájlkezelővel nem kivitelezhető ez a művelet
2021. szept. 17. 12:34
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha van prémiumod spotifyon csinálhattok egy közös lejátszó listát (mindenki adhat hozzá számokat) majd letöltitek ezután offline is lehet őket játszani
2021. szept. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%

"Létezik ilyen app?"

Nem.

2021. szept. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!