Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone telefont!! szeretnék...

IPhone telefont!! szeretnék tükrözni SAMSUNG Smart TV-re,milyen alkalmazást kéne telepíteni??? Ottó

Figyelt kérdés
Samsung telefont és Samsung TV-t azt megoldottam, semmi probléma,a kérdés az volt, hogy IPHONE és Samsung összekapcsolása!!!

#telefon #tükrözés #Samsung TV-re
2021. szept. 18. 07:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
airplay vagy lightning-hdmi átalakító
2021. szept. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%
CSak szamsung telefonnal meg zökkenő mentesen :)
2021. szept. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

miért kéne alkalmazás

van olyan a telóba h képernyő tükrözés

nekem müködik a samsung okos tv-n iphoneval

2021. szept. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A Samsung TV-k kompatibilisek az iPhonekkal. iPhone-on van tükrözés funkció. Ha egy hálózaton vannak akkor fel kell dobnia. Lehet bekell állítani külön az AirPlay funkciót.

2: Ebben azért nem lennék biztos. DLNA megoldással iPhoneról zökkenőmentesen vetítettem ki Samsung tv-re filmet. Androidos telefonon is sikerült, csak néha megszakadt vagy szaggatott.

2021. szept. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!