Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megjavítják a telefonomat...

Megjavítják a telefonomat gatanciában ha kissé ütődött a sarka?

Figyelt kérdés

Sziasztok emagrol rendeltem egy telefont most 6 hónapos a kijelzőjén fólia volt meg tok a hátulján és kb. Egy hete sárga foltok jelentek meg a kijelzőn de ugy nagyon durván a telefon nem melegedik csak ha toltom



Viszont már leesett egy párszor és tokon keresztül leütődott a sarka nem nagyon . Meg fogják javítani?



2021. szept. 18. 20:18
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
42%
szerintem igen, de majd meglátod. az ütődés láthatóságától is függ.
2021. szept. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
23%
Nyilván ha leesett párszor nem él a garancia... Felmerül valóban, hogy a telefon gyártók és forgalmazók, akiknek jelentős pénzt sikerült szerezniük, azok ilyen retardáltak? Ne viccelj már...
2021. szept. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Pedig tokba volt meg minden de majd max meglátom ha kicserélik veszek utésálló tokot
2021. szept. 18. 20:44
 4/33 anonim ***** válasza:
78%

Próba szerencse. Max. kapsz majd egy értesítőt, hogy csak garancián kívüli javításra tudják felvenni. Akkor még mindig mérlegelhetsz hogy megéri-e.

A 6 hónapos kor kritikus. Az első 6 hónapban a forgalmazó dolga a hiba eredetét feltárni és bizonyítani, utána fordul a dolog. Akár az is megtörténhet, hogy neked kell bevizsgáltatni a saját pénzeden, és szakértővel bizonyítani, hogy a kijelző meghibásodása nem a te gondatlan kezelésed eredménye.

2021. szept. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Nem az én hibám 5. Nap amikor megvettem spórolt pénzből most 8.-os vagyok kiverték a kezemből akkor még semmi baja nem volt ez a folt 1 hete jelent meg rajta amikor éjszaka csipogott a toltőn hogy tulmelegedett
2021. szept. 18. 20:51
 6/33 anonim ***** válasza:
54%

"Nem az én hibám 5. Nap amikor megvettem spórolt pénzből most 8.-os vagyok kiverték a kezemből"

Megható.

Ha te lennél a forgalmazó, mindenkinek cserélnél mindent, aki azzal jön, hogy nem az ő hibája miatt van leamortizálva?

Ha egy villanykörtét vernek ki a kezedből, összesöpröd egy tasakba a darabjait és visszaviszed hogy cseréljék ki?

2021. szept. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
0%

XDDDDDDDDDDDDDDD


Ez természetes. Há ugyanis nem én vagyok a hibás. Én oszt sosenem.


Még ha egy kamerafelvétel lenne, térfigyelő, még azt mondanám egy próbát megér egy ilyen...


De az persze sosenicns, de hát én mondom, az úgy volt.



XDDDDDDDDDD

2021. szept. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
57%

Semmi keresnivalója a telefonnak egy nyolcadikos gyerek kezében, még szünetben sem.


Tanulópénz.

Legközelebb nem veszed elő akárhol és megtanulsz nélküle is meglenni.

2021. szept. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
De az az egy biztos ha nem csinálják meg ezt a fostalicskát akkor fixen nem fizetem a szállítást . Ui elég nagy baj ha egy qvavastag tokba leutődik a sarka
2021. szept. 18. 21:12
 10/33 anonim ***** válasza:
Legközelebb nem dobálod.
2021. szept. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!