Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan van az hogy az emberek...

Hogyan van az hogy az emberek a munkahelyi kornyezetukben mindent szetpakolnak hogy "keznel legyen" de a telefonukon meg kenyszeresen mindig bezarogatnak minden appot?

Figyelt kérdés

csak ezt az analogiat tudom felhozni


tehat minden munkafolyamat utan is elpakolhatna mindent az emberunk es amikor folytatni kell az adott tevekenyseget akkor megint kipakol mindent elorol es ez napjaban tobbszor


kb ugyanezt csinalja az is aki kenyszeresen bezarogat minden appot a telefonjan


gondolom azert is csinaljak ezt az emberek mert tok jo kis rituale meg meno az animacio foleg ifonon


2021. szept. 19. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem zárod be az appokat, akkor az aksit szivatod vele.
2021. szept. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

facebook androidon konkretan rendszer alkalmazaskent telepitget hatterszolgaltatasokat szoval ott sok rahatasod nincs arra h egeti az akksit (en ezert nem hasznalom megy az bongeszoben is)


meg igazabol a hatteraktivitast minden appnal kulon lehet korlatozni


iphome meg total lekorlatozza az alvo appokat


szerintem nullarol inditgatni mindent a csicskasag

2021. szept. 19. 17:38
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

#2 egyet értek, soha nem zárok be semmit


ha netán megtelne a memória (12gb) akkor majd a telefon menedzseli a dolgot, én nem fogok ezzel bohóckodni


+lassabban nyílik meg az app, ha kilőttem, mintha memóriában megmarad

2021. szept. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

van atlagban 6-8 app amit egy ember hasznal


a tobbit ki lehet offolni de ami keznel kell legyen azt nem


es most a felhasznaloi appokra gondolok nem a social media mètelyekre ami valojaban a felhasznalot hasznalja es nem forditva

2021. szept. 19. 17:51
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem a full bezárt app és a háttérben futó app megnyitása közötti sebesség nem igazán tér el.


Néha bezárom, bár én magam körül is elpakolok rendszeresen.


Csak az van elöl, amit éppen használok.

2021. szept. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szirty ***** válasza:
100%

Már a kérdést se értem.

A kérdés azokra vonatkozik akik pl. számológépként használják a mobilt mondjuk órákon keresztül több számolást végezve és minden egyes művelet után bezárják a számológép applikációt?

van ilyen? :-o


Vagy azt szeretnéd megérteni hogy ha valaki csinál egy képet (csak egyet) akkor miért zárja be a kamera appot, amikor lehet hogy szerdán is akar majd fényképezni?ű


Tényleg nem értem min alapul a kérdés.


"gondolom azert is csinaljak ezt az emberek mert tok jo kis rituale meg meno az animacio"


A magam részéről annyit mondhatok, hogy kevés dolog zavar jobban a mai mobilokban mint az a parádé amit tolnak...

2021. szept. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!