Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nincs Marketplace a...

Miért nincs Marketplace a facebook fiókomban? Kell csatlakozni valami csoporthoz?

Figyelt kérdés
2021. szept. 21. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
18 év alatt nem lehet használni, valószínűleg a fiókodnak 18 év alatti van beírva
2021. szept. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
80.as születésemmel? Vagy lehet állítani még valahol valamit?
2021. szept. 21. 18:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy friss a regisztrációd? El kell telni egy bizonyos időnek. Ha nagy aktivitásod van, akkor kevesebbnek, ha ritkán Facebookozol, akkor többnek.

Én direkt csináltam egy új profilt, mert az első komolytalan, senki nem akarna tőlem vásárolni, és ha én akarok vásárolni, akkor se nagyon írnak vissza. Nagy nehezen meglett az újon a Marketplace, de nem léptem be a nyáron, erre most megint nincs...

2021. szept. 29. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Sztem a Facebook sz@rakodik. Sok probléma van vele meg a frissítésekkel, nekem is van olyan menü ami hiányzik, pedig vsgy 2 éve van fiókom.

Csinálj másik fiókot, amit csak erre készítesz ha el szeretnél adni vmit

2021. okt. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!