Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Javulhat az internet kapcsolat...

Javulhat az internet kapcsolat a telefonomon ha szolgáltatót váltok?

Figyelt kérdés
Nem régiben vettem egy Iphone XR-t és az internet nem valami fényes. Az eddig Androidos telefonokon teljesen jó volt az internet, de sem a saját Iphonemon sem másik IOS készüléken nem a legjobb. Jelenleg Vodafonnál vagyok. Próbáltam másnál is, aki más internet szolgáltatónál van, hátha a telefonnal van baj de máshol tökéletesen működött, kivéve a sajátomon. Ha esetleg szolgáltatót váltok (Digire) Javulhat a dolog? A választ előre is köszönöm! :)
2021. szept. 21. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
digire aztán válthatsz :DDD
2021. szept. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor válts Digire, ha jó a lefedettség a lakhelyeden és elég a kb. 10 mbit/s internet.


Nekem megérte, 3 hónapja vagyok DigiMobil-os.

2021. szept. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem dualsimes a telefonom, digi és telenor van benne.

A digi is jó errefelé (Nyíregyháza), de a telenor szerintem megbízhatóbb. A digi nyári megborulásakor sem volt vele gond, épp az ország túlsó felében jártam, ott is stabilan ment.

2021. szept. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Digi 0-40mbps mobilnetet kínál. Vodafone-nál a hivatalosat nem tudom, de független hivatalos programmal mérve csúcsidőben (napközben) 70mbps, este eléri a 110-et is. A többi szolgáltatót nem ismerem.
2021. szept. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!