Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy döntsem el, hogy milyen...

Hogy döntsem el, hogy milyen színű mobilt szertenék?

Figyelt kérdés

Igen, életem legnagyobb problémája stb.stb...

Sokszor változik az ízlésem és ritkán van olyan, hogy mindig 1 adott dolog érdekel. Korábban csalódtam sajnos egy színben, mert elképzelésben halvány rózsaszínesnek gondoltam de még élőben is láttam és ott is tetszett a színe. Viszont mikor már a kezemben volt és rendesen használtam, kicsit csalódás volt a színe, mert erősen narancssárgás ilyen corall narancs. Pedig láttam és tudtam mire számítok de mégis. De végülis ingadozik a hangulatom iránta, mert néha szeretem máskor jobb lenne más szín. De nem veszteség, mert olcsó volt és nincs baja. De szeretném lecserélni más fajta mobilra. Ennek viszont több olyan színe van ami tetszik viszont drága így biztosra akarok menni. Előtte nyilván megnézem, de ha élőben se tudok dönteni, akkor hogy válasszak? Próbáltam, hogy cetlikre felírom a színeket és a véletlenre bízom de valahogy nem voltam elégedett. Élőben másabb azért mint képeken, videókon? Fekete és fehér színek kilőve, túl alapszín nekem és nem véletlen van gondom a színekben mert nagyon tetszenek. Szóval kis segítséget kérnék ez ügyben, hogy döntsek?



2021. szept. 21. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Írj ki róla szavazást.
2021. szept. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Figyelj, en ezt nagyon egyszeruen megoldom, nem olyan fontos maga a telefon szine, mert amugy is tok van rajta, tokbol pedig annyit veszel, amennyit csak akarsz, igy akar naponta cserelheted, sot, naponta tobbszor is, ha netan atoltozol es azt akarod, hogy passzoljon a ruhadhoz…. :D
2021. szept. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2.Figyelj, nekem fontos a telefon színe..ezért is írtam a kérdést különben nem érdekelne. Tokot meg átlátszót veszek rá direkt, hisz minek vegyek színeset ha úgyis eltakarom..akkor ott a fekete vagy fehér ennyi erővel.
2021. szept. 21. 20:09
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Keress valami matt színt, azokkal nem lehet mellényúlni. Nem túl rikítóak, nem gyűjtik az ujjlenyomatot. Nézd meg milyen színű cuccaid vannak, azokhoz passzolót válassz. Legrosszabb esetben veszel egy másszínű tokot. Nézz róla több unboxing videót, hátha mások a fényviszonyok. A beállított fotók nem mindig adják vissza a teljes valóságot. De valóban elképesztően komoly a probléma (:
2021. szept. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
dobj fel egy érmét (legyen pl az írás az egyik szín, a fej a másik) , amelyik színben reménykedsz miközben a levegőben van, az a nyerő
2021. szept. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
pedig a tokkal variálhatnál legalabb
2021. szept. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!