Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire gond ha az iPhone 7...

Mennyire gond ha az iPhone 7 telefonomhoz nem gyári a töltőkábel hanem Gsm boltban veszek egy hosszabbat?

Figyelt kérdés
Lehet ettől baja a telefonnak? Meg ha nem a saját töltőfejjel töltöm?
2021. szept. 23. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

A kábel MFi (Made for iPhone) legyen, azon belül mindegy milyen gyártmány. Ha megkapja az MFi tanusítást akkor baja nem lesz tőle a telefonnak.

[link]


A töltőfej meg mindegy, csak ne a legolcsóbb kínai kacatot vedd meg! A gyári Apple 20W-os töltő is csak 7900 forint és a következő 4-5 telefonodat kiszolgálja.

2021. szept. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Gond, mert bukod a garanciát, ha valami galiba van a kábel miatt.
2021. szept. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Ostobaságot ne irkálj már! :D

Ha MFi kábel akkor nem bukja!

2021. szept. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem írtam ostobaságot és szerintem senki nem kérte, hogy becsméreld a másikat. A töltőkábel az Apple saját szabványa, nem adják ki a licenszét, így csak utánzatokat kapni belőle. Ezeknek a minősége rendszerint gyenge. Ha zárlatot nem is okoz, de egészen biztos, hogy idő előtt koptatja ki a csatlakozót. Az Apple nem fogja garanciában javítani. De mindenki azt csinál, amit akar. Én szóltam előre. B+ százezreket kiadni telefonra az megy, de pár ezres kábelen már spórolni akar... Hihetetlen.
2021. szept. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

De ostobaságot írtál. Világosan kifejtettem az 1-es válaszban, hogy melyik kábeleket szabad megvásárolni.

Ha MFi tanusítvánnyal rendelkezik akkor meg szabad venni és nyugodtan lehet használni hiszen az Apple maga tanusította, hogy az a kábel megfelel az általa támasztott követelményeknek. azoktól a készüléknek semmi baja nem lesz.

Kétlek nézz be az Apple webshopjába, és meg fogsz lepődni hogy még ők is árulnak nem saját márkás töltőket, kábeleket!

Ja és sok olyan nem Apple gyártmány kábel van ami sokkal jobb mint a gyári kábel.

"nem adják ki a licenszét"

Ez is egy jó nagy ostobaság! :D

2021. szept. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%

nem lesz semmi baja

nekem is volt jópár ilyen kábelem csak szart sem értek

2021. szept. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Mondom, én szóltam előre. Nem fogom bizonygatni, mert te már eldöntötted, hogy mit hiszel. De azon érdemes elgondkoldni, hogy gyári töltőkábel 7000 Ft., hamisított kínai 3000 Ft. Kemény 4000 Ft. a különbség. Hú de rohadt sokat spórolt rajta! Közben maga a telefon meg 300 000 Ft. feletti összegbe került. Ha ennyit nem tud rááldozni egy nyomorult kábelre, akkor nem tudom miért kellett ilyen luxus telefont venni.
2021. szept. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyébként az általad nagyra tartott MFi kábelek meg 5000 Ft.-tól kezdene. Na bumm, még annyit sem spórolt meg vele, mint az olcsóbb hamisítvánnyal.
2021. szept. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nehogy ölre menjetek srácok! Ez egy i7, már rég nem garis. Nyugi fiúk 1500-ért vettem Gsmbe kábelt. A teló meg 30 volt.
2021. szept. 24. 21:13
 10/10 anonim ***** válasza:

A kínaitól se kell betojni.

Már a 3. iPhone-om töltöm velük és semmi gond,csak abból is a drágábbat kell megvenni (Ugreen,Baseus).

Sokkal strapabíróbbak,mint a gyári.

2021. szept. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!