Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elő lehet varázsolni a szèf...

Qborka kérdése:

Elő lehet varázsolni a szèf tartalmàt?

Figyelt kérdés

A Honor telefonomon van/volt egy szèf mappa, amibe nagyon fontos kèpeket memtettem el. Levàlasztottam az sd kàrtyát ès csak ezután tettem át az új telefonba. Itt ezt a szèfet nem làtom.


Visszatettem az sd kártyát a Honorba ès a szèf üres. Helyre lehet hozni?


2021. szept. 25. 07:47
 1/8 A kérdező kommentje:
Illetve nem tudom, hogy mit csinàltam, de règen az ujjlenyomat nyitotta ezt a szèfet, most pedig kódot kèr, amire nem emlékszem, hogy adtam volna, hiszen Felteszaz ujjamat használtam. kèt biztonsági kèrdèst, amire nem fogadja el a vàlaszt.
2021. szept. 25. 08:24
 2/8 anonim ***** válasza:

a huawei széf eszközönként eltérő saját titkosítást használ, másik telefon nem fogja tudni olvasni a széfben levő fájlokat akkor se, ha márkán belül azonos.

ahogy kivetted a kártyát a honorból, szerintem létrehozott a széf magának egy új elérési utat, mivel az eddigi a kártya kivételével megszűnt. valószínűleg ezért nem működik a visszarakott kártya, mert az új elérési utat használja, és nem ismeri fel a régit, manuálisan pedig nem lehet megadni neki.

azok a képek elvesztek.

2021. szept. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tedd vissza a régi telefonba, oldd fel a titkosítást, aztán átteheted az újba és ismét jöhet a széf.

Ha már a régi telefon nem működik, vagy nincs meg, akkor buktad. A széfnek pont ez a lényege, készülékhez kötött, és egyedi kulcsot használ a titkosításhoz.

2021. szept. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A baj az,hogy a régi készülék sem mutatja. Köszönöm szépen a válaszokat.
2021. szept. 25. 14:34
 5/8 A kérdező kommentje:
Vajon Kürt Zrt. "" egy jelképes"" összegért megoldaná? 😀
2021. szept. 26. 08:57
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudják, a titkosítás miatt. Ahhoz nekik sincs meg a kulcs.
2021. szept. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
UPDATE: az új telefonba visszatettem az SD kártyát és mégis megleltem a képeket tmb formátumban. Természetesen nem tudom megnyitni sem konvertálni Tud erre valaki megoldást/konvertert? 🙏
2021. okt. 7. 19:03
 8/8 anonim ***** válasza:
titkosítás...
2021. okt. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!