Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg elfog mindenféle...

Tényleg elfog mindenféle csatlakozó az iphone-okról?

Figyelt kérdés

Azt hallottam azt tervezik, hogy a töltőportot elfogják hagyni. Ez nekem nagyon nem tetszik. Nem is a töltés miatt baj. Én a videókat és zenéket gépről másolom át(nekem a spotify meg az ilyen szarok kicsit sem kényelmesek). De most ha nem lesz port amin átmásoljam, akkor felkell raknom majd felhőbe és onnan leszedegetnem vagy ott néznem, amivel ha kiépítik az 5g-t normálisan akkor nem is lesz probléma gyorsaság ügyileg, viszont az akksit olyan szinten fogja nyírni hogy egy év alatt ott lesz hogy cserélni kelljen. Plussz sok helyen a mai napig szar a térerő és akkor az ilyen helyeken beesik az eső, ha te nézni akarnál valamit.

Ez a port eltüntetés max a tech-sznoboknak imponálna, hogy elmondhassák “jaj de modern vagyok”, de azon kívül semmi konkrét előnye nem lenne. Nagyon remélem, hogy csak a pro modelleken lesz ez a hülyeség bevezetve, vagy azokon se.



2021. szept. 25. 16:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
38%

Szia!


Számtalan olyan alkalmazás létezik már IPhone-okhoz is, amely segít WiFi-n keresztül átvinni a tartalmakat a számítógépről a telefonra, vagy a telefonról a számítógépre.

Csak el kell indítanod az appot, és bemásolod, amit szeretnél, a többit meg ő intézi.

Csak az a lényeg, hogy egy Wifi hálózathoz csatlakozzon a telefon is, és a gép is.

2021. szept. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
Nem hiszem, hogy ez megvalósul, azt meg főleg, hogy ez a mostani telefonokra is hatással lenne...
2021. szept. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%

" De most ha nem lesz port amin átmásoljam,"

A WIFI-t azért nem szüntetik meg egyenlőre ...

2021. szept. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
De gondolom wifin nem olyan gyors mint vezetéken.
2021. szept. 25. 16:52
 5/17 anonim ***** válasza:
58%
Neem
2021. szept. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Húha... nagyon sötéten tetszik látni a dolgokat kéremszégyen! :D

2017 októbere óta amikor megvettem az iPhone 8 Plust azóta nem nagyon használok kábelt.... Az adatátvitel az Airdroppal meg van oldva. Az átviteli sebessége sem rossz. A töltés is működik vezeték nélkül és a vezeték nélküli fülesek is teljesen jól működnek.

Ja és nem vagyok "tech-sznob"!

Ráadásul mire oda jutunk, hogy nem lesz fizikai csatlakozó a készülékeken már biztosan minden vezetéknélküli technológia sokkal jobb lesz mint most.


Zárójel

A teljes vezeték nélküliség egyik példája lehet az Apple Watch. De még azon is található egy szervizport az egyik pánt alatt.

Lásd: [link]

Hiszen valahogyan be kell vizsgálni a készülékeket, telepíteni kell rájuk a szoftvereket a gyárban, stb.

Úgyhogy a teljes portnélküliség soha nem fog eljönni

Zárójel bezárva

2021. szept. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Windows-on nincs airdrop....
2021. szept. 25. 18:17
 8/17 anonim ***** válasza:
58%
Dehogy van
2021. szept. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nekem meg windows-om van és az is lesz, amíg az apple ki nem ad egy gamer pc-t.
2021. szept. 25. 18:21
 10/17 anonim ***** válasza:
58%
Nekem is
2021. szept. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!