Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Német vagy bármelyik európai...

Német vagy bármelyik európai Google Store szállít Magyarországra?

Figyelt kérdés
A mai napon a Google születésnapja alkalmából különféle akciók vannak és régi álmom az egyik Google telefon.

2021. szept. 27. 07:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Mikor rákattintasz egy régióra:

"To place an order, your shipping address must be in this region"


Szerintem ez elég egyértelmű válasz.

2021. szept. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szuper! Imádok a vasfüggöny mögött élni!
2021. szept. 27. 08:59
 3/7 anonim ***** válasza:

#2


A Google Pay is le van maradva, az Apple előbb idejött a Balkánra mint ők, sőt az Apple szállít is Mo-ra. Úgy látszik a Google-t annyira nem érdekli?


Amúgy ott van az Amazon ha rendelni szeretnél, bár ott lesz biztos 20% születésnapi…

2021. szept. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen Amazon.de-n nézegetek pont. Éppen az előbb vitték él az egyetlen darabot belőle, ami iszonyatosan jó áron volt. Na de figyelek egész nap, hátha...
2021. szept. 27. 10:03
 5/7 anonim ***** válasza:

#4


Ott nem valószínű, hogy lesz…ezt akartam írni, csak lemaradt a nem*


🤣



Nézz még körül több Amazon áruházban, az EUban több is van lengyel, holland…


Így Vám sincs

2021. szept. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5


Köszönöm szépen, ez jó ötlet!


Egyébként megbízható az Amazon? Csak mert innen még soha sem rendeltem.

2021. szept. 27. 10:45
 7/7 anonim ***** válasza:
A Google sajnos bizonyos területeken eléggé lesajnálja Magyarországot. Pl. Android Auto sem volt eddig elérhető hivatalosan, de csak azért, mert nem ment a magyar hangparancs. Én inkább azt utálom, hogy aki tud angolul, az se tudja használni.
2021. szept. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!