Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlotok max...

Milyen telefont ajánlotok max 50ezer Ft-ig?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy LG K22-t nyúzok.

Ami fontos, hogy ne valami no name telefon legyen(Huawei sem), és aránylag tudjon futtatni játékokat rendesen-->ebből kővetkezik, hogy legalább 4GB RAM legyen benne, és minnél nagyobb tárhely.

A kamera nem lényeges, keveset használom.

Én az Oneplus N100-at néztem, de ajánlhattok mást is.



2021. szept. 27. 08:23
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
29%

Ha rá szánsz 16 ezer forintot,akkor jó telefonlehet venni,pl:

sony Xperia L4 -6,2

Mivel kínait nem szeretnék mondani(pl:xiaomi,huawei),mert nem tudni hogy lenyomoznak-e,akkor még szóba jöhet nokia,esetleg kis rá fizetéssel samsung.

Nokia-t nagyon tudom ajánlani,mert az bírja,pl nokia 5

2021. szept. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
81%
Valami idősebb iphone, pl iphone 6 vagy 7
2021. szept. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
39%

Nem tudom mondták-e neked édesem, de mostanság a kínaiak csinálják a legtutibb telókat.

Igen, a noname is ott készül, ahol az almás szemét és az lg-s túlértékelt szar.

Menj fel pl azt alza oldalára, és állítsd a szűrőt 50 ezer forintra. Rengeteg jó, megbízható telót fogsz találni. Ennél profibb már cska az lenne, ha a banggoodon, vagy az alin vásárolnál.

Igen, kínait.

2021. szept. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Ezek közül, ha már tényleg nem akarsz kínait venni, vagy számodra ismeretlen márkát, akkor Sony.
2021. szept. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem ezt az öreg kis OnePlus 5-öst, amit nyúzok már egy jó ideje, elvileg hardveraprón találnál is a keretedbe illőt jelentéktelen hibával, vagy talán teljesen jó állapotban is. Elvileg játékra is elmegy, függően persze attól, hogy mekkora agyongrafikázott, optimalizálatlan masszív multi a kedvenc játékod, meg hogy mennyire akarod fullos grafikára állítani. A szenzorai fürgék és pontosak, nálam pattan minden app, pedig szoktam fel-lepakolgatni dolgokat időről-időre. A kamerája a napon már egész jó, annyi gond van vele, hogy 64M a belső memória, SD hely nincs, de nekem előrelépést szült a kényszer, amikor feldobtam és beállítottam egy SyncThinget telón és pécén, így csak annyi a dolgom, hogy ellenőrzöm, hogy a biztonsági mentés a pc syncthing mappájáról naprakész-e, meg hogy a syncthinget nem vitte-e el egy frissítés, és ha minden oké, nyugodtan lehet törölni anélkül, hogy később esetleg google photosból kéne visszaszedegetni a különbséget.
2021. szept. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Nem mondtam egy szóval sem,hogy ne legyen kínai....

Az a lényeg, hogy ne huawei legyen, és ne Ulefone, navon és társai kategóriájú legyen.

2021. szept. 27. 14:47
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig márkák alapján ítélsz, mert képtelen vagy specifikálni, mit vársz el egy telótól. Pedig ez a beugró az értelmes emberek világába.

Te meg leragadtál annál, hogy még az Ulefont sme érted.

2021. szept. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
#5 vagyok, kicsit kiegészítve: azért ezt vettem, mert bár vérkínai, de próbál valami kezelhetőbbel előállni, és amire a döntés egyértelmű lett: iFixiten a gitárpengető+tapadókorong szétszedés van, és mindenről van leírás hozzá, egyik se vészesen nehéz. Mivel a hátlap jön le, nemigen kockáztatok kijelzőtörést, és nem kell ragasztómelegítéssel se szórakozni. A szükséges csavarhúzókat és a véges élettartamúnak tűnő alkatrészeket megrendeltem aliról (még a vámkavar előtt), meg is érkeztek, hasonlítanak is erősen az eredetijükről fellelhető fotókra, tehát ha nagyon csehül állok és akkor fog megrogyni valami a telóban, akkor is adott a lehetőség belevinni még egy jó adag élettartamot. Egyedül akkut nem rendeltem, nyilvánvaló okokból.
2021. szept. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%
Iphone 13 pro max
2021. szept. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

#7

A Huaweivel nem lenne bajom, ha lenne rajta Google(nem, nem fogok szórakozni vele, hogy rátegyem a Google szolgáltatásokat)

Az ulefone-t azért nem akarok, mert olcsó, nincs rá frissítés, szervízelés sincs, a tartozékokról nem beszélve. Nekem eddig az említett Oneplus jön be, vagy egy Xiaomi.


És mivel játékra is kell, biztos nem egy elavult, olcsó, gyenge, lassú telefont fogok választani. Volt egy 25000ft-os navon telefonom, olyan xar volt, hogy 3 napig bírtam vele. Ezért nem kell Ulefone, Alcatel, Doogee, Allview, és a többi hulladék kategória.

2021. szept. 27. 17:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!