Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik Samsung Galaxy A50-es...

Létezik Samsung Galaxy A50-es telefonhoz valami egyszerű VR headset? Csak videó nézegetésre kellene.

Figyelt kérdés
Úgy tudom 6.4 inches kellene neki, de azt nem találok sehol, csak 6.5öst. Ha más nincs, akkor esetleg azzal is működne?

2021. szept. 27. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Érdemes állíthatót venni, és akkor nem lesz vele problémád. Általában ezeknél a minimum-maximum képernyőméretet kell figyelni, azt szokták megadni. Linkeld be amit találtál, és segítünk, hogy jó-e. :)
2021. szept. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen van, de még ebbe is belefér, pedig most nézem, hogy csak 6"-osig jó (igaz nem is az A50-hez vettem) Csak az oldalán fogja a telefont.

[link]

2021. szept. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

[link]


Ezt nézegettem, bár ezt is 6ig írja.

2021. szept. 28. 15:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Gondolom a 6"-os max méret 16:9-es képarányra értendő. 170*90mm-t ír maximális telefonméretnek, úgyhogy passzolnia kéne bele.


Nekem egy ehhez hasonló Alcor VR plus-om van, az a kolléga Xiaomi Redmi note 9-ét megette, ami 6,5".

2021. szept. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát akkor megpróbálkozok ezzel. Köszi a segítségeket.
2021. szept. 29. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!