Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ipod touch megéri hosszútávra?

Ipod touch megéri hosszútávra?

Figyelt kérdés
2021. szept. 29. 11:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Milyen szempontból?


Én őszintén nem tudom elképzelni hogy 2021-ben miért venne Ipod Touchot.

Az egyetlen ok amit el tudok képzelni hogy valaki nem telefonról hallgat zenét, hogy sporthoz használja, és zavaró nála egy nagyképernyős téglafon. Viszont Ipodtól sokkal jobb áron találsz kisebb készüléket ami a célnek megfelel. Szóval nem tudom kinek és miért érné ez meg. Szerintem nem.

2021. szept. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Hát manapság már nem annyira. Neked kell átgondolni megéri -e. Annyi pénzért vannak komoly zenelejátszók is. Aminek az az értelme hogy jelentősen jobb minőséget ad mint a fis fos hangminőség a telefonokon.
2021. szept. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor inkább egy komolyabb iphone 12 vagy 13 pro inkább, csak eszembejutott mert az apple oldalán még láttam ipod touchot
2021. szept. 29. 12:16
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Minőségi zenehallgatásra sajnos limitált a dolog. Telefon jó mert egy kézben van. Ha nincs spéci elvárásod akkor bármelyik telefon jó lesz.


Ha minőségibb zene kell a mainsztrímen túl az fogósabb dolog, és az nem iPhone -on keresztülvezet sajnos...

2021. szept. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező telefon gyanánt akarta használni :D
2021. szept. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Azért nem kell annyira elszállni. Aki komolyan gondolja a zenehallgatást, az nem sportolás közben akarja vagy bármiféle mobil eszközről. A fis fos telefonon CD vagy jobb minőségben streamelni, de akár. DSD-t is játszik, ennél feljebb már nem igen van. Az hogy mit használsz hozzá, DAC, fejest, fülest, már a pénztárcádon múlik. Eleve külső DAC-ot használ az iphone, már ott is vannak jobb lighnting csatlakozós darabok.
2021. szept. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Morzsi007 ***** válasza:
Hogy a kérdésre is válaszoljak, inkább 13 pro, ha már írtad, ez tartalmazza az ipod touch funkciót is.
2021. szept. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi akkor marad a 13 pro max, csak nem tudtam,hogy külön hangzásba jobb lenne-e touch de akkor nem
2021. szept. 29. 13:45
 9/10 anonim ***** válasza:
#6 Azét vannak átmenetek és nem mindig ágyúval lövünk a verébre. Sportolásról meg szó nem volt, azt egy ötletként vetette fel valaki, kérdező ilyet nem írt.
2021. szept. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem
2022. ápr. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!