Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tiktok alkalmazásba valami...

Tiktok alkalmazásba valami szabályozza azt, hogy foryou-ba kerüljön egy adott videó? Hastagek érnek valamit egyáltalán? Mi hogy működik?

Figyelt kérdés

2021. szept. 29. 15:49
 1/2 anonim válasza:
100%

Mindenkinek más van a foryouban.

Az tudom, hogy az első videók egy adott felhasználótól, automatikusan foryouba mennek.

Ennél többről fogalmam sincs.

Gondolom, ha olyan tartalmat gyártasz, ami sokaknak tetszhet, vagy a témája, gyakoro a keresési előzményekben tiktokon, akkor nagyobb eséllyel jutsz ki.

Egyéblént a hashtagek is segítenek igen.

Animés hashtaggel animés közösség foryoujába jutsz, rajzossal, rajzosokhoz. Stb.

2021. szept. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Figyi. Én ki tettem egy videót, ami egy sorozatról szól hastagekkel szépen, és fy-be felse dobta.. Hiába vártam, párszáz megtekintés jött csak rá, viszont van egy pár videóm, amin azért van 30-40 ezer megtekintés. De az egyik legfurább az, hogy part 1,2,3,4-es videóim közül part 2-t dobta fel a legjobban az fy, ez is mekkora hülyeség már, miért nem a part 1-el kezdte? Mindenesetre érdekes rendszere van ennek a tiktoknak, haverom állítása szerint a hastagek nem nagyon érnek semmit, meg szerinte azt is meglehet próbálni hogy ha nem dobta fel az fy, akkor letörlöm, majd felteszem újra, ezekről vélemény?
2021. szept. 29. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!