Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az emagon miért olyan drága a...

Az emagon miért olyan drága a iPhone 11 pro max és a többi telefon ? 640000 Ft 😱😶

Figyelt kérdés
2021. okt. 1. 16:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
73%
Akkor ezt a 847441 Ft-os Iphone 11 Pro-t még nem láttad: [link]
2021. okt. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
29%

Jajj Doszka maraggyámá! :D A múltkori kérdésednél kifejtettük, hogy néhány extra igényen kivül mindent tud egy ájfón vagy ájped amit egy droid is.

Az már a te problémád (meg a családodé aki elvisel :D) hogy nem tudsz/nem akarsz kompromisszumot kötni.

Ne itt kínlódj minden kérdés alatt hanem kérj egy apple eszközt kölcsön pár hétre valakitől és használd. Ha a tartós teszt után sem tudsz megbékénlni például olyan marhaságokkal, hogy nem lehet downgradelni az appokat (hányszor ferdült elő az elmúl 1 évben hogy égetően szükség volt ilyen lehetőségre????) akkor elhiszem, hogy tényleg vacakok az apple cuccok és vérciki használni olyant. :D És még csukható tokot is veszek rá hogy még véletlenül se lássa senki hogy ájfónom van!

De addig kérlek ne spammeld szét a kérdéseket a spéci problémáiddal. Ha nem te lennél már rég reportoltalak volna trollkodásért.

2021. okt. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
29%

#12 Olvastad és értelmezted is, amiket a kommentekben írtam?


#7-ben a #6-ra válaszoltam.


De leírtam azt is, hogy bármelyiket biztonságosnak nevezni nettó baromság. Legyen az android vagy iOS. Teljesen mindegy.


Ahogy #9-ben is kifejtettem a lényeget.


Számomra nem megfelelő, ez rendben is van. Van, akinek ez a jó.

Ez is tény.


Ja és igen, van nálam egy ájfón kölcsönbe, próbálgatni.

(iPhone X, a tulaj most vett helyette egy Samsung S21 ultrát, ezt meg majd hétfőn adom vissza neki, három hétig volt nálam, de az utóbbi egy hétben elő sem vettem, elegem lett belőle)


Attól pedig, hogy nekem nem felel meg az iphone, még egy szóval sem mondtam azt, hogy bárkinek szar lenne.


Kompromisszumot pedig nem vagyok hajlandó kötni addig, amíg többszázezer forintot kifizetek egy telefonért.

Majd ha lesz középkategóriás iphone, annál elfogadom a kompromisszumokat is.


Egyébként pedig az, hogy az iPhone-nál folyamatosan a biztonsággal érvelnek, ez már megbukott.


Én örülnék a legjobban, ha végre leállnának az emberek ezzel az iOS vs. Android háborúval, vagy az Intel vs. AMD-vel.


Nincs szándékomban trollkodni, de véleményem szerint az ugyanolyan troll, aki a "tökéletes, megnyugtató, biztonságos" érveket hozza fel, hogy miért jobb ez vagy az.


Egyáltalán nem jobb egyik sem a másiknál.

Kinek melyik vált be.


PONT.

2021. okt. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
53%

1 és 6-os válaszoló vagyok.

A többi nem az én kommentem.

Nem akartam vitát indítani 😔

2021. okt. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
33%
Egy kis trollocska hiányzott a kategóriában azért írom mindenhova az iPhone 13 Pro Max 1Tb-t :D
2021. okt. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Emagon minden sokkal drágább, mind máshol. Az akcióik is olyanok, hogy kamuárakat írnak ki eredeti árnak. De a lényeg, hogy a "magyar Jeff Bezos" gengszter tovább gazdagodjon
2021. okt. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
25%

"Azt kérdezném inkább, miért vesznek analfabéták ájfónt?"


- Mert valaki megteheti, nem úgy mint te :P


Mi az a valami, amiért a senkiháziak pénzt adnak? és miféle szar iskolába jártak?


- Az iPhoneokon iOS fut, és nincs más telefon amin iOS futna.


Aki iOS-t szeretne, az egyértelműen iPhone-t fog venni

2021. nov. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!