Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha egy telefonnak 32GB tárhely...

Ha egy telefonnak 32GB tárhelye van akkor nagy a tárhelye vagy kicsi?

Figyelt kérdés
2021. okt. 2. 12:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Ma már inkább kicsinek számít. A 64 már jó.
2021. okt. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Pelenkásfiú ***** válasza:
89%

Nagyobb, mint ha 16GB lenne, de kisebb, mint ha 64GB.

Attól függ, hogy mire kell.. fényképezni vagy 5GB-os játékokat letölteni?

2021. okt. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
olyan elmegy kategória. Bőven el lehet vele lenni,de ma már inkább kicsinek mondanám.
2021. okt. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
Pont elég nekem.
2021. okt. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%
A "nagy" és "kicsi" az referencia függő. Nem számít, hogy milyen. Csak az, hogy neked elég-e. Az enyémben 2 GB ROM van + egy 8 GB-os SD kártya. Nekem ez bőven elég hely, alig van rajta valami. Pár alkalmazás meg évi talán 100 fotó nem foglal annyi helyet, hogy többre legyen szükség.
2021. okt. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
Abból a 32 GB-ból az oprendszer egy mai telefonnál elfoglalja a nagy részét (nálam kb. 20 GB csak a rendszer, Android 11). Inkább kicsinek számít. De én rengeteg zenét és képeket is tárolok a telefonon, enélkül elég lehet hétköznapi használatra.
2021. okt. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Pelenkásfiú ***** válasza:
100%

"20 GB csak a rendszer"

Akkor nálad valami nagy gond van xD

2021. okt. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%
7: Igen, biztosan. Te olyan vagy, mint Gyurcsók, csak műszaki pályán?
2021. okt. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg egy 128 GB-os telefont nyúzok. Ebből 69 GB-ot használok.

Nekem viszonylag gyakran kell jó minőségű képeket/videókat készítenem, telefonról bankolok, ami csak lehet elektronikus formában van meg.


Egyetemen a jegyzeteim nagy része a telefonomon van, szoktam játszani is rajta.


Így nekem a 32 GB, de még a 64 is kevés lenne!


Persze ha Te csak telefonálásra használod, meg havi 2 partyban lősz egy képet a haverokkal, akkor bőven elég a 32 GB is!

2021. okt. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Manapság elég kicsinek számít. Attól is függ, hogy milyen telefon, mennyi app, mennyi kép és videó van rajta. Az appok mérete a frissítésekkel nőni szokott, azt is bele kell számítani.

Amelyik telefonnak kisebb a tárhelye, abból kisebb helyet foglal maga a rendszer, a nagyobb tárhelyből többet foglal a rendszer, ilyen szempontból nem érdemes összehasonlítani.

Nekem a nemrég lecserélt telefonom volt 32 gigás, bőven volt még rajta szabad hely. Az új telóm 128 gigás, azon már több helyet foglal a rendszer + az előző telóról áthozott appok.

2021. okt. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!