Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Whatsapp letölti a telefonra...

A Whatsapp letölti a telefonra a képeket és a videókat, amelyek a telefonról való törlés után az alkalmazásból megnyitva elérhetetlenek lesznek?

Figyelt kérdés

Vettem egy direkt külön telefont a "vacak" miatt, a világ legegyszerűbb okostelefonját, minimál memóriával és minden minimállal (Samsung vmi mini young vagy mi...) és nincs is rajta semmi más, nem használom semmi másra, csak a "vacakolásra".


Amikor néha nagyon lassú, megnézem, hogy mitől, mi van rajta, hát láttam, hogy a galériában külön albumokat nyitott meg a "vacak"-képeknek és külön a "vacak"-videóknak, amelyek persze foglalják a helyet a telefonon, és elsőre gond nélkül letöröltem azokat (a telefonomról!), ám utána a chatben SEM láttam az adott képet vagy videót, ami nekem azért fura, mert úgy tudtam, hogy ez a x@r felhő alapon működik, tehát akkor a telefonra létrehozott mappa csak egy ablak a felhőn lévő könyvtárba?


De akkor most foglal helyet a telefonon vagy nem?


Töröljem, mert törölhetem vagy ne?


Egymásnak ellentmondó érveket találtam eddig, ezért gondoltam, hogy itt megkérdezem...


Vagy hogy tudom ezt meg tutira? Azaz mivel ellenőrizhetem?


Amúgy főleg gépről használom a "vacakot", de nagy néha a telefonról is, és a legfurább tényleg az volt, hogy gépről sem volt elérhető a telefonról törölt kép vagy videó...


Akkor végül is nem a telefonon tárolódik, hanem a "vacak"-felhőn, és onnan töröltem...?


Vagy hogy van ez?


Akkor meg miért lassul mégis a telefon, miután több képet-videót nézek meg...?



2021. okt. 2. 14:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!