Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphonehoz esim-et honnan...

Iphonehoz esim-et honnan lehet kapni?

Figyelt kérdés
Hamarosan vennék új iphonet (se 2020) és ahhoz ha jól láttam valami esim kell de nem tudom hogy az enyém olyan e mert a kártyából a legkisebbet vágtuk ki de szerintem az még nagy is ami ehhez kéne viszont ez új sim kártya nekem. Ha új iphonet veszek ahhoz kell új simkártya is ami való bele vagy a mostani is elférne benne? Azt hiszem nano méretű bár lehet mikro. Rég láttam de ez a kettő lehet.

2021. okt. 3. 00:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Esimet a Telekom tud szolgáltatni. És hogy milyen fizikai sim kell egy készülékbe, az a készülék specifikációi között elolvasható.
2021. okt. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A nevébe is benne van hogy eSIM. Ezt a szolgáltató weboldalán tudod "kiváltani", kapsz egy QR kódot, vagy egy számsort amit be kell írnod a telefonba, így nem kell fizikálisan simkártyát beletenned. De nem minden szolgáltatónál elérhető ez a fajta "simkártya".

Ha fizikai SIMkártyából pedig nanosim kell bele.

2021. okt. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Most látom hogy simán jó bele a nano méret is ami a mostanim, ezt az esimet hirtelen vettem észre..

2021. okt. 3. 01:14
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Valóságba esim akkor jön jól ha két simkártyát szeretnél használni. Nálam is úgy van hogy Telekom megy esim-be, és a digi pedig fizikai simbe, és így lehet "dual sim"-es iphone-od.
2021. okt. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4.köszi.nekem nem szükséges két sim :)
2021. okt. 3. 01:18
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Vodafone is ad már esimet.

Ha nem jó a sim kártya akkor bemész a szolgáltatódhoz és kicserélik.

Ha szoláltatónál veszed a telefont akkor adnak hozzá alapból.

A telefonszámod megmarad természetesen!

2021. okt. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!