Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak nekem nem tetszik annyira...

Csak nekem nem tetszik annyira hogy a mai telefonok tul vannak meretezve?

Figyelt kérdés
2021. okt. 7. 00:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

Én utáltam. Mára már imádom.


Vettem hozzá jó minőségű gyöngyvászon tokot, amit övre lehet felfűzni. Elég nagy, de engem nem érdekel. Ősszel/Télen mehet kabátzsebbe is.


Nagy kijelzőn sokkal jobb az élmény.

2021. okt. 7. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Nekem se tetszik, de könnyen megoldom: egy 12 éves nokiát használok. A telefon telefonálásra van, semmiféle élményt nem látok abban, hogy egy bélyegnyi képernyőre bambulva kifolyasszam a szemeimet, amikor itt a nagyképernyős monitor.
2021. okt. 7. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
92%

Csak nekem nem tetszik...

Sok mindenkinek, ne gondold ezt, hogy csak neked nem jönnek be.

2021. okt. 7. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Nekem tetszik hogy nagyok
2021. okt. 7. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A többséget nem zavarja. Jól látszik a kisméretű Iphoneok eladásán is. Annyira kis réteget zavar hogy a gyártóknak nem sok értelme van energiát ölni kisméretű telefonok fejlesztésébe.
2021. okt. 7. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Én szeretem a nagyméretű telefonokat.
2021. okt. 7. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
Miért nem veszel kisebbet? Azért vannak még.
2021. okt. 7. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is utálom.
2021. okt. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Morzsi007 ***** válasza:
100%

Anno látatlanban megrendeltem az iphone 6 Plus-t. 4S-ről váltottam. Mikor tettem rá tokot és zsebre tettem a lépcsőn sétálva már kényelmetlen volt. Leülni szintén nem lehetett így. 1 héttel később egyik ismerősöm megmutatta a sima 6-ost és ahogy a kezembe vettem, sokkal kényelmesebb volt fogni, használni. A 6 Plus-t nyomkodni, játszani, jobb érzés volt a nagy kijelző miatt, az akkuja is jobban bírta. A vége az lett, hogy visszavittem, mivel webshopos rendelés volt és vettem egy sima 6-ot, nem bántam meg.

Most 12 Mini-m van. Mindenhol azt olvasni, hogy keveset adtak el belőle, ennek ellenére az ismerettségi körömben, aki 12-es szériát választott 7-ből 5-nek Minije van. Azt is lehetett olvasni, hogy nem lesz belőle új modell, mégis megjelent a 13 Mini, lehet nem hiába. Android vonalon is keresik a kis mobilokat, itt szokott lenni téma.

2021. okt. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Engem a kijelző méret nem zavar, hiszen lehet kapni (még ha csak 1-5 választék van) kisebbet.


Viszont a Notch/punch-hole nagyon zavar (itt max 1-3 telefon van amin nincs és az is jó drága az újak közül)

2021. okt. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!