Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefonos szolgáltatásn...

Melyik telefonos szolgáltatásnál a legkedvezőbbek a feltételek ha két fél ingyen szeretne beszélgetni?

Figyelt kérdés

A barátommal szeretnénk ingyen beszélgetni és tőletek szeretnék egy kis szegítséget kérni:)

Lényeg hogy ingyen tudjunk beszélgetni max egy kissebb összegű havidíjért akár előfizetésses telefon vásárlásával:)

Segítsetek légyszi:)

Bemegyek majd a szolgáltatókhoz is és megkérdezem de hátha tudtok valami okosat mondani és segíteni hogy meik a legjobb :)


2010. szept. 1. 20:53
 1/10 anonim ***** válasza:
2010. szept. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
vodafonál van hogy 4 ft ért hivhatod a barátod én is igy hivom a barátnőmet. Egy meg Egy a csomag neve 800 forint a havi dija.
2010. szept. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

tehát fizetsz 800 és még perdíjat is:S

Nekem valami olyan kellen ami inkább havidíj de korlátlan beszélgetés

2010. szept. 1. 21:10
 4/10 anonim ***** válasza:
t-mobile-nál van valami családi csomagos cucc, ott csak ien havidíj van percdíj nincs :)
2010. szept. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

utána nézek:) köszi

De még írhattok :) hogyha ti is ílyen helyzetbe vagytok

2010. szept. 1. 21:15
 6/10 anonim ***** válasza:

A Telenor most reklámozza, hogy a családi csomag a kártyás előfizetésen ingyenes, de a másiknak számlásnak kell lennie.

A számláson a családi csomag havidíja 930 Ft. A beszélgetés így egymás között ingyenes.

2010. szept. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

mi az hogy valaki számlás ?

Bocsi de nem tudom:)

2010. szept. 1. 21:18
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem feltöltőkártyás, hanem utólag küldenek számlát és csekken kell befizetni. Havidíj van, ami lebeszélhető.
2010. szept. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

T-Mobile: Családbarát kedvezmény havi 950 forint ebbe 100 óra van havonta. Ha letelik a 100 óra akkor rendes percdíjat kell fizetni. A percdíj ugyebár a díjcsomagodtól függ.


[link]

2010. szept. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem írni, hogy lehet kártyásoknak és előfizetéseseknek is.
2010. szept. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!